Usunięte sceny „Thor: Miłość i Grom”

Na wydaniach cyfrowych i fizycznych, między innymi w 4K HDR, 1080p Blu-ray i DVD, do filmu mają zostać dodano nowe sceny. Znamy ich opisy.

Czwarty solowy film o przygodach Boga piorunów miał premierę w Polsce 8 lipca 2022 roku. Produkcja otrzymała mieszane recenzje. Krytykowany był za zbyt komediową wizję tytułowego bohatera czy absurdalne wydarzenia. Największym minusem dla fanów była przede wszystkim długość filmu – 1 godzina 59 minut.

Portal ScreenRant opisuje usunięte sceny, które mają pojawić się w wydaniu cyfrowym i fizycznym filmu. Wygląda na to, że fanów czeka kilka miłych niespodzianek. Oto co mają zawierać usunięte sceny:

  • Looking for Zeus (w poszukiwaniu Zeusa) – Thor, Valkyrie i Korg wpadają na kilka postaci, próbując zdobyć audiencję u Zeusa.
  • Wasting Time (marnowanie czasu) – Star-Lord i Mantis przekonują Thora, by pomógł w ich sprawie.
  • A Safe Vacation (bezpieczne wakacje) – nonszalancki Thor rozmawia ze spanikowanym Star-Lordem i Mantis w środku chaosu, a dzięki eksplozji Korg pojawia się w scenie.
  • Fighting For You (walcząc dla ciebie) – Zeus daje Thorowi specjalne narzędzie, by mu pomóc.

Ponadto wydanie ma zawierać dodatkowe materiały między innymi z komentarzami reżysera i scenarzysty Taiki Waititi, a także:

  • Hammer-worthy: Thor and The Mighty Thor – podróż Chrisa Hemswortha i Natalie Portman na drodze do stania się Thorem i Potężną Thor. Aktorzy rozmawiają o przygotowaniach do roli.
  • Shaping a Villain – przedstawia głównego antagonistę, Gorra. Po tym obsada i ekipa filmowa dzielą się osobistymi anegdotami o postaci.
  • Another Classic Taika Adventure – opowiada o podróży Taiki Waititi z Thorem.

Thor: Miłość i Grom ukaże się wersji cyfrowej 8 września, wraz z premierą filmu na Disney+. Wersja fizyczna na 4K Ultra HD, Blue-ray i DVD, 27 września.

0
Would love your thoughts, please comment.x