W opactwie Fountains zostanie nakręcona wielka scena do serialu „Wiedźmin”!

Jeszcze na początku tego roku Redanian Intelligence informował nas, że Netflix jest zainteresowany opactwem Fountains, jako możliwą lokacją do sezonu drugiego. Teraz już mamy pewność, że lokacja zostanie wykorzystana w serialu!

Strona National Trust podaje, że Królewskie Wodne Ogrody Studley sąsiadujące z opactwem Fountains zostaną zamknięte do kręcenia już w środę, 28 października. Ponadto wezwano do obsady trzydziestu statystów, którzy mają się wcielić w rolę elfów.

Agencje castingowe zamieściły ogłoszenia, w których zaznaczono, że poszukiwane są wysokie osoby, a casting jest otwarty na wszystkie grupy etniczne. Prawdopodobnie w pierwszy dzień zostaną nagrane sceny w Wodnych Ogrodach.

Przedtem spekulowano, że ruiny niezwykłego opactwa Fountains mogą stać się fortecą Kaer Morhen, jednakże z całą pewnością możemy to wykluczyć. Obecność statystów, wcielających się w elfów rzuca zupełnie nowe światło na tę sytuację. Najbardziej możliwą opcją staję się opuszczony elfi pałac – Shaerrawedd. Jest to ważne miejsce, występujące w jednej z powieści Krwi Elfów.

Nie pozostaje nam nic innego, jak czekać na następne informacje!

0
Would love your thoughts, please comment.x