W serialu „Loki” pojawi się wiele wersji Kanga

Nowe plotki dotyczące kolejnego serialu Marvela na Disney+ mówią o większym angażu Jonathana Majorsa.

Pierwszy sezon był bez wątpienia hitem dla studia Marvel. Przez wielu uważany jest za najlepszy serial czwartej fazy. Wszyscy kochają postać portretowaną przez Toma Hiddlestona. Projekt wprowadził do MCU pojęcie multiwersum, pojawiło się również kilka nowych postaci takich jak Sylvie czy Mobius, które zdobyły sympatię fanów. To właśnie w tej produkcji mogliśmy pierwszy raz zobaczyć jeden z wariantów antagonisty granego przez Jonathana Majorsa.

Znany informator Daniel Ritchman, którego doniesienia często się sprawdzają, ujawnił kilka plotek na temat drugiego sezonu serialu Loki. Na swoim Patreonie napisał, że będziemy mieli okazję zobaczyć wiele wariantów Kanga Zdobywcy. Dodatkowo tydzień wcześniej informował, że Majors nagrał ostatnio więcej scen do produkcji. Podzielił się również tym, że w serialu zobaczymy nową koncepcję o nazwie Time Loom, która ma się okazać źródłem mocy TVA i działać, wykorzystując energię ze strumienia czasu oraz ją absorbując.

Nie są to oficjalne doniesienia, więc należy podchodzić do tych pogłosek z dystansem. Wszyscy na pewno czekają na relację między Lokim a Kangiem Zdobywcą. Niektóre plotki sugerują, że w jednej ze scen po napisach do Ant-Man i Osa: Kwantomania mamy zobaczyć właśnie postać graną przez Toma Hiddlestona, co ma być niejako wprowadzeniem do drugiego sezonu serialu.

0
Would love your thoughts, please comment.x