Wczesny finał serii „Duy Beni” utorował drogę Rabii Soytürk i Canera Topçu

Rabia Soytürk i Caner Topçu dali się poznać szerszej publiczności w młodzieżowym serialu Duy Beni. Historia dość szybko dobiegła końca. Jak to wpłynęło na życie głównych aktorów?

Wcześniej wspomniany duet zaliczył bardzo udany występ. Pomimo że seria miała tylko 20 odcinków, to wykorzystali bardzo dobrze swczas ekranowy. Rabii i Canera pozytywnie zostali przyjęci przez publiczność.

Soytürk już w 2023 roku powróci na plan zdjęciowy. Zagra główną rolę w dramatycznym projekcie Veda Mektubu wcielając się w postać o imieniu Asli. Seria jest przygotowywana dla Kanal D. Być może kolejna produkcja przyniesie młodej aktorce jeszcze większą popularność. Zagra ona wraz z: Nurgül Yeşilçay, Bennu Yıldırımlar, Selim Bayraktar, Emre Kıvılcım, Hazar Motan.

Caner Topçu już wcześniej przed Duy Beni zagrał w serialu Barbaroslar. Jednak wcześniej wspomniana produkcja nie przyniosła mu tak dużej rozpoznawalności, jak produkcja młodzieżowa. Aktor otrzymuje coraz więcej ofert od producentów. Już wkrótce wróci na plan zdjęciowy filmu Başka Türlü Aşk. Więcej o tym pisaliśmy tutaj: Özge Yağız i Caner Topçu wystąpią w filmie „Başka Türlü Aşk”. Co wiemy o tym projekcie?

Jestem miłośnikiem fantastyki oraz świata Pokemonów i uniwersum Marvela. W wolnych chwilach lubię oglądać mało znane produkcje, o których nikt nie słyszał.
0
Would love your thoughts, please comment.x