Sam Heughan z „Outlandera” „zdesperowany, by być elfem” w ,,Władcy Pierścieni: Pierścienie Władzy”

EMMA MCINTYRE//GETTY IMAGES

Gwiazda Outlandera – Sam Heughan ma wymarzoną rolę, w którą chciałby się wcielić, kiedy nie gra Jamiego Frasera: to elf lub krasnolud!

Szkocki aktor ujawnił, że jest „zdesperowany” aby zagrać w Władcy Pierścieni: Pierścienie Władzy – serialowej adaptacji sagi J. R. R. Tolkiena. Serial od Amazona zadebiutował na początku tego roku, a w planie ma 5 sezonów.

„Wciąż desperacko pragnę być elfem lub krasnoludem” – powiedział Heughan w wywiadzie dla Audible. –„Więc, jeśli Pierścienie Władzy wciąż prowadzą casting, jestem dostępny! Mam nawet rudą perukę, jeśli są zainteresowani” – zażartował aktor.

Gwiazdor dramatu Outlander omówił również swoją miłość do fantastyki, a w szczególności do twórczości Tolkiena, ujawniając głęboki związek z Władcą Pierścieni. Jego brat nosi imię po elfie z powieści z 1954 roku, natomiast Sam Heughan zawdzięcza swoje imię Samwise Gamgee, wiernemu towarzyszowi Frodo Bagginsa.

Aktor opowiedział także, że jego zamiłowanie do gatunku wzięło się również z tego, że dorastał na terenie opuszczonego zamku. Jego zdaniem, to istotny element, ponieważ wyobrażał sobie siebie jako Króla Artura czy Roberta VIII de Bruce.

Heughan wybrał nawet cytat Tolkiena na epigram swojego pamiętnika, zatytułowanego Waypoints, który został opublikowany w październiku ubiegłego roku.

Podczas gdy Sam próbuje zamanifestować swój „elfi występ”, dostał rolę na tu i teraz w romansie z udziałem Priyanki Chopry Jonas i Celine Dion.

W romansie zatytułowanym Love Again Chopra wciela się w rolę Miry Ray, kobiety pogrążonej w żałobie, która radzi sobie z utratą narzeczonego, wysyłając romantyczne SMS-y na jego stary numer. Mira nie wie, że numer został przydzielony dziennikarzowi Robowi Burnsowi (Heughan). Jest on zafascynowany wiadomościami i korzysta z pomocy gwiazdy Celine Dion, aby spotkać się z Mirą osobiście.

Aktorowi oczywiście życzymy z całego serca, aby dostał wymarzoną rolę elfa lub krasnoluda. Tymczasem z niecierpliwością czekamy na produkcje, w których oficjalnie już dostał rolę.

0
Would love your thoughts, please comment.x