Wkrótce rozpoczną się zdjęcia do drugiego sezonu „Locke&Key”

Według portalu Deadline zdjęcia do drugiego sezonu Locke&Key mają zostać wznowione już w tym miesiącu.

Serial opowiada historię rodzeństwa Locke, które razem z matką przeprowadzają się do rodzinnego domu, Keyhouse, pełnego magicznych kluczy, które mogą być powiązane z tajemniczym morderstwem ojca. Gdy tylko rodzina zaczyna odkrywać kolejne klucze i ich unikalne moce, budzi się tajemniczy demon, który nie powstrzyma się przed ich kradzieżą. Locke&Key od Carltona Cuse’a i Meredith Averill jest historią o miłości, stracie i silnych więziach, które definiują rodzinę.

Produkcja drugiego sezonu rozpocznie się 21 września w Cinespace Film Studios w Toronto w Kanadzie. Planem jest skończenie zdjęć do końca marca 2021 roku.

W pierwszym sezonie w Locke&Key wystąpili Darby Stanchfield, Connor Jessup, Emilia Jones, Jackson Robert Scott, Laysla De Oliveira, Aaron Ashmore, Petrice Jones i Griffin Gluck.

Jestem miłośnikiem fantastyki oraz świata Pokemonów i uniwersum Marvela, szczególnie uwielbiam "WandaVision", "She-Hulk" i "MoonKnight". Lubię eksplorować mało znane produkcje, których nikt nie słyszał, co pozwala mi odkrywać nowe, fascynujące światy. Ponadto, jestem pasjonatem tureckich produkcji telewizyjnych, które oferują niepowtarzalny klimat i wciągające historie.
0
Would love your thoughts, please comment.x