„Wonka” zgarnia 3,5 miliona dolarów z Box Office

Film „Wonka” wytwórni Warner Bros. zarobił 3,5 miliona dolarów na seansach przedpremierowych, które odbyły się w 3500 lokalizacjach. Musical może osiągnąć nawet 30-40 milionów dolarów z otwarcia.

Wonka jest jednym z trzech dużych filmów Warners, z którymi studio Burbank może zająć najwyższe miejsca w Box Office. Aquaman i Zaginione Królestwo pojawi się w następny weekend, a przewidywany dochód wynosi 45-50 mln USD. Kolor purpury zobaczymy natomiast 25 grudnia z prognozowanymi 8 mln USD w dniu premiery.

Produkcja uzyskała 83% pozytywnych ocen od krytyków na Rotten Tomatoes. Wczesne wyniki oglądalności na Comscore/Screen Engine’s PostTrak prezentują się następująco: 84% pozytywnych opinii i 63% z 5 gwiazdkami od rodziców i dzieci poniżej 12 roku życia.

Film przedstawia niezwykłą przemianę największego wynalazcy i producenta czekolady, Willy’ego Wonki, w postać, którą znamy dzisiaj. Timothée Chalamet w roli młodego Wonki ukazuje bohatera pełnego pomysłów i determinacji, gotowego zmienić świat za pomocą swoich smakowitych wynalazków. Film nie tylko oferuje spektakularną rozrywkę, ale również przekonuje, że najlepsze życiowe przygody zaczynają się od marzeń, a spotkanie z Willym Wonką może uczynić niemożliwe możliwym.

Miłośniczka kotów, książek i dobrej herbaty! Najbardziej preferuję fantastykę i romanse, ale innymi gatunkami nie pogardzę. Dodatkowo w moim sercu gości jeszcze teatr i taniec.
0
Would love your thoughts, please comment.x