Wszystko co wiemy o 3. sezonie „Reacher”

fot: Amazon Prime Video

Reacher to jeden z flagowych projeków dostępnych na Amazon Prime Video. Nic dziwnego, że seria została przedłużona.

Jack Reacher to były major żandarmerii wojskowej armii USA i nomadyczny podróżnik, który przemierza kraj, rozwiązując wszelkie tajemnice, na jakie natrafia. To zupełnie co innego niż niektóre bardziej mroczne detektywistyczne historie, z którymi ludzie mogą być zaznajomieni, gdzie główny bohater jest bardziej posępny i ponury.

Jack Reacher przypomina raczej dzielnego bohatera, szukającego sposobów na pomoc ludziom, gdziekolwiek się pojawi i zazwyczaj udaje mu się to.

Na czym opiera się serial Reacher?

Pierwsza część opowiadająca o losach Jacka była oparta na serii Childa, Killing Floor. Natomiast sezon drugi czerpał inspiracje z książki Bad Luck and Trouble. W Polsce za wydania odpowiada Wydawnictwo Albatros.

Dlaczego 3. sezon „Reachera” będzie lepszy od drugiego? Co poszło nie tak?

Kiedy premiera trzeciego sezonu Reacher?

Finałowy odcinek drugiej części Reacher odbył się 19 stycznia 2024 roku. Informacja o przedłużeniu serialu o trzeci sezon została ogłoszona jeszcze przed premierą drugiego.

Trzeci część Reacher prawdopodobnie zobaczymy pod koniec 2024 roku lub na początku 2025 roku.

O czym będzie trzeci sezon Reacher? 

Aktualnie nie wiadomo, którą część z 28 powieści Amazon zdecyduje się w ostatecznie zaadaptować.

Kogo zobaczymy w 3. sezonie Reacher? 

Na pewno Alan Ritchson powróci do roli Jacka Reachera. Być może zobaczymy epizodycznie Marię Sten — choć do tylko przypuszczenia. Większość obsady poznany najprawdopodobniej w najbliższych miesiącach.

 

 

Jestem miłośnikiem fantastyki oraz świata Pokemonów i uniwersum Marvela. W wolnych chwilach lubię oglądać mało znane produkcje, o których nikt nie słyszał.
0
Would love your thoughts, please comment.x