Wszystko co wiemy o czwartym sezonie „Jeszcze nigdy…”

Koniec roku szkolnego w Sherman Oaks High School zbliża się wielkimi krokami, co oznacza, że ​​Devi Vishwakumar ma przed sobą ostatni sezon w Jeszcze nigdy… Czego możemy się po nim spodziewać?

Czwarty sezon ma być niezapomnianym finałem licealnych perypetii Devi. Musi ona stawić czoła wyzwaniom związanym z decyzjami dotyczącymi studiów, balu maturalnego i jej burzliwego życia uczuciowego.

Kiedy odbędzie się premiera ostatniego sezonu?

Szykujcie przekąski, ponieważ ostatni sezon Jeszcze nigdy… trafi na platformę Netflix już 8 czerwca 2023 roku. Składa się on z dziesięciu odcinków trwających pół godziny.

O czym będzie czwarta część?

Historia opowiada o Devi Vishwakumar, która jest ambitną i dowcipną uczennicą liceum, będącą przedstawicielką pierwszego pokolenia amerykańskich Hindusów. W ciągu pierwszych trzech sezonów Devi poradziła sobie z problemami rodzinnymi, walczyła z własnymi niepewnościami oraz stawiała czoła skomplikowanym trójkątom miłosnym. W ostatnim sezonie Devi oraz jej przyjaciele, w tym Fabiola i Eleanor, staną przed wyzwaniami ostatniego roku szkolnego, co zmusi ich do pochylenia się nad sobą i zmierzenia się z własnymi problemami. Pomimo tego, że szczegóły fabuły czwartego sezonu są nadal owiane tajemnicą, fani mogą spodziewać się znanych im zabawnych perypetii. Przyszłe odcinki skupią się między innymi na balu maturalnym, college’u oraz jeszcze większej liczbie romansów.

Kogo zobaczymy w obsadzie?

Oprócz Ramakrishnan grającą główną rolę, na ekranie będziemy mogli zobaczyć także: Darren Barnet i Jaren Lewison, Poorny Jagannathan, Richi Moorjani, Lee Rodriguez, Ramona Young. Do obsady natomiast dołączyły także nowe twarze, czyli Michael Cimino jako Ethan, zły chłopiec, który staje się kolejnym łamaczem serc w Sherman Oaks.

Miłośniczka kotów, książek i dobrej herbaty! Najbardziej preferuję fantastykę i romanse, ale innymi gatunkami nie pogardzę. Dodatkowo w moim sercu gości jeszcze teatr i taniec.
0
Would love your thoughts, please comment.x