Wyciekły szczegóły nowej postaci w anulowanym sezonie 6 serialu „Yellowstone”

Gwiazda ujawnia rolę, jaką miała odegrać w anulowanym 6. sezonie Yellowstone. Byłby to wstrząs dla rodziny Dutton.

Skasowany rozdział produkcji posiadałby nowego bohatera. Serial opowiada historię rodziny próbującej chronić swoje ranczo w Montanie przed patriarchą Johnem Duttonem III (Kevin Costner) oraz jego dziećmi, Kayce (Luke Grimes), Beth (Kelly Reilly) i Jamiem (Wes Bentley). Po nieudanych negocjacjach w sprawie kontraktu ogłoszono, że Costner nie powróci w części 2 sezonu 5, który będzie jednocześnie ostatnim.

Taste of Country przeprowadził wywiad z muzykiem Corym Asburym, który wcześniej ujawnił, że był rozważany do roli w sezonie szóstym, zanim ogłoszono, że sezon 5 będzie ostatnim. Naciskany w tej sprawie wyjawił, że krążyła wokół niego rola „dawno zaginionego brata Kayce’a”. Mówi, że był przygotowany na przeprowadzkę do Montany, aby zagrać tę rolę, i „był bardzo zbity z tropu, gdy odwołano jej realizację”.

Bardzo mnie to wkurzyło i było mi bardzo przykro, gdy odwołano tę produkcję. Miałem być dawno zaginionym bratem Kayce’a. Mieliśmy się przeprowadzić do Montany na cały rok. Byliśmy gotowi… [moja żona] Anna dała mi zgodę, a nasze dzieci odpowiedziały: „OK, super, będziemy mieszkać w Montanie”.

Czy dawno zaginiony brat Kayce’a może powrócić do Yellowstone?

Biorąc pod uwagę zaangażowanie czasowe, o które poproszono Asbury’ego, wydaje się, że dawno zaginiony brat Kayce byłby ważną postacią, która wywarłaby ogromny wpływ na rodzinę Dutton. Podczas gdy inne programy obsadzają muzyków w jednorazowych występach, w tym programie i jego spin-offach, niezwykłe jest przydzielanie mu głównej roli.

Biorąc pod uwagę, jak ważna wydawała się jego postać, możliwe jest, że Asbury nadal mógłby w jakiś sposób przedostać się do obsady Yellowstone. Choć serial dobiega końca, to w kolejce pozostaje wiele prequeli i spin-offów. Wśród nadchodzących produkcji znajduje się kontynuacja, której akcja rozgrywa się w 2024 roku.

Ostatecznie wydaje się, że jedyną przeszkodą w odgrywaniu przez Asbury’ego głównej roli w Yellowstone jest chęć gwiazdy i jego rodziny do podjęcia relokacji. Ponieważ już raz zgodzili się na ten pomysł, wydaje się możliwe, że zrobią to ponownie.

Miłośniczka książek, fotografii, seriali i dobrego kina! Fanka Harrego Pottera, twórczości Anety Jadowskiej oraz Marvela. Od dziecka zakochana w fantastyce, ale po inne gatunki również chętnie sięgam. Uwielbiam pisać ale póki co do szuflady. Na co dzień prowadzę swojego bloga, gdzie możecie zobaczyć mój świat, moje pasje.
0
Would love your thoughts, please comment.x