YOU „Ty” co wiemy o 2 sezonie?

Akcja 2 sezonu będzie rozgrywać się w Los Angeles, jest to ogromna zmiana, ponieważ wcześniej akcja rozgrywała się w Nowym Jorku. Prawdopodobnie spotkamy również chłopca o imieniu Paco, jak i jego matkę Claudię w Kalifornii.

Jego nową obsesją ma zostać Love Quinn, którą zagra Victoria Pedretti. Aktorkę ostatnio można było oglądać w serialu „Once Upon a Time in Hollywood”. Niestety nie zobaczymy już Elizabeth Lail (Beck) oraz Shay Mitchell, która wcielała się w postać Peach Salinger.

Na pierwszym zdjęciu widzimy nową postać Love Quinn, która będzie ambitną kobietą, którą nie interesują wszelkie social media. Dziewczyna będzie nosić w sobie ogromny żal, który wyczuje również u Joe’ego Goldberga.

Na drugiej fotce znajdują się Joe i Candace (Ambyr Childers), która awansowała do stałej obsady 2 sezonu i ponownie wcieli się w byłą dziewczynę Joe’go i za wszelką cenę będzie chciała mu dać nauczkę.

Czekacie na 2 sezon serialu You? Jakie macie oczekiwania wobec 2 sezonu?

Jestem miłośnikiem fantastyki oraz świata Pokemonów i uniwersum Marvela. W wolnych chwilach lubię oglądać mało znane produkcje, o których nikt nie słyszał.
0
Would love your thoughts, please comment.x