Znamy datę premiery 2. sezonu „Dobry Omen”

fot; Amazon Prime Video

W 2019 roku Amazon Prime Video wypuścił pierwszy sezon serialu Dobry Omen opartego na powieści Neila Gaimana i Terry’ego Pratchetta. Już wkrótce premiera drugiej serii. Co o niej wiemy?

Ta sześcioodcinkowa seria spotkała się z wieloma pochwałami od krytyków i publiczności. Fani wręcz wychwalają produkcję za oddanie ducha książki.

Podczas New York Comic Con (NYCC) 2022 ujawniono, że Dobry Omen powróci latem tego roku, a dokładniej 28 lipca.

Ile odcinków będzie miał 2. sezon Dobry Omen?

Druga część, podobnie jak pierwszy sezon będzie miała sześć odcinków.

Kogo zobaczymy w 2. sezonie Dobry Omen?

Oprócz Michaela Sheena (Masters of Sex) i Davida Tennanta (Doctor Who) zobaczymy: Jona Hamma (Mad Men), który ponownie wcieli się w archanioła Gabriela, Dereka Jacobi (Gosford Park) będącego „Głosem Boga”, oddzielnym od samego Boga, zwanym Metatronem.

Niamh Walsh (The Sandman) zagra nazistowską agentkę z 1941 roku o imieniu Greta Kleinschmidt, Mark Gatiss (The League of Gentlemen) wystąpi jako sprzedawca książek z 1941 roku z mianem Pan Harmony, Steve Pemberton (Inside No. 9) zagra innego sprzedawcę książek z 1941 roku, Pana Gloziera, Reece Shearsmith (High-Rise) wcieli się w sławnego angielskiego dramaturga Williama Shakespeare’a, Doon Mackichan (The Day Today) zagra archanioła Michała, a Gloria Obianyo (Dune) wcieli się w archanioła Uriela.

Jestem miłośnikiem fantastyki oraz świata Pokemonów i uniwersum Marvela. W wolnych chwilach lubię oglądać mało znane produkcje, o których nikt nie słyszał.
0
Would love your thoughts, please comment.x