Zwiastun od Roku ożywia serię książek „Kroniki Spiderwick „!

Collider

Mamy to! Roku wypuścił oficjalny zwiastun nadchodzącej adaptacji serialowej książek Tony’ego DiTerlizziego i Holly Black, Kroniki Spiderwick!

Oto czego można się spodziewać po serialu, zgodnie z oficjalnym streszczeniem Roku: Rodzina Grace przeprowadza się z Brooklynu w Nowym Jorku, do rodzinnego domu w Henson w stanie Michigan, do posiadłości Spiderwick. Helen przyjeżdża ze swoimi 15-letnimi bliźniakami, Jaredem i Simonem oraz starszą córką Mallory. Wkrótce po przeprowadzce do posiadłości Jared odkrywa bogina i zdaje sobie sprawę, że magiczne stworzenia istnieją naprawdę! Jedyną osobą, która mu wierzy, jest jego ciotka Lucinda, która błaga Jareda, aby odnalazł strony przewodnika terenowego po magicznych stworzeniach jej ojca i chronił je przed morderczym Ogrem Mulgarathem.

W obsadzie znaleźli się: Joy Bryant (Rodzicielstwo) jako Helen Grace, Lyon Daniels (Patriota) jako Jared Grace, Noah Cottrell (Punky Brewster) jako Simon Grace, Mychala Lee (Truth Be Told) jako Mallory Grace, Jack Dylan Grazer (Tacy właśnie jesteśmy) jako Thimbletack, Christian Slater (Mr. Robot) jako Mulgarath, Alyvia Alyn Lind (Chucky) jako Calliope i Charlayne Woodard (Tajna inwazja) jako Lucinda.

Premiera pierwszego sezonu Kronik Spiderwick zaplanowana jest na piątek 19 kwietnia, na Roku Channel.

Zamierzacie obejrzeć? My na pewno! 

 

Miłośniczka książek, fotografii, seriali i dobrego kina! Fanka Harrego Pottera, twórczości Anety Jadowskiej oraz Marvela. Od dziecka zakochana w fantastyce, ale po inne gatunki również chętnie sięgam. Uwielbiam pisać ale póki co do szuflady. Na co dzień prowadzę swojego bloga, gdzie możecie zobaczyć mój świat, moje pasje.
0
Would love your thoughts, please comment.x