Nowe plakaty z Daredevilem!

Matt Murdock w końcu dostał szansę, aby naprawdę zintegrować się z MCU.

Zaczęło się od jego krótkiego występu w Spider-Man: No Way Home. Teraz, po ośmiu tygodniach oczekiwania, postać grana przez Charliego Coxa zyskała ten sam status dzięki występowi w ósmym odcinku She-Hulk: Attorney at Law.

Daredevil został niespodziewanie dołączony do promocji She-Hulk.

Jeden z plakatów przedstawia Coxa na żółtym tle, ubranego w garnitur, którego używa w sądzie. Stoi wyprostowany w kultowych czerwonych okularach i z laską do chodzenia. Post pojawił się z podpisem „inny adwokat wszedł na czat”, zwracając uwagę, że Murdock jest kolejnym wielkim prawnikiem, który znalazł się w centrum uwagi po Jennifer Walters.

Drugi afisz pokazuje alter ego Murdocka, gdy ten błyszczy na swoim pierwszym solowym plakacie w MCU. Przywdziewa swój nowy czerwono-żółty kombinezon bojowy, składając dłonie. Napis „przyspiesza bicie serca” odnosi się do jego zdolności słyszenia bicia serca innych ludzi.

Te postery są pierwszymi oficjalnie wydanymi przez Marvel Studios, na których pojawia się Man Without Fear. Plakaty serialu Daredevil i zespołu The Defenders na Netfliksie zostały wydane przez Marvel Television.

0
Would love your thoughts, please comment.x