Aktor „Lucyfera” potwierdza powrót w ostatnim sezonie!

Ciekaw jestem, o kim pomyśleliście, po przeczytaniu tytułu. Nie będę Ibiszem i nie będę Was trzymał w niepewności. Chodzi o Amenadiela!

Serial niedługo powróci ze swoim piątym (i ponoć przedostatnim) sezonem na Netflixa. Podobno będzie przynajmniej jeden odcinek, który nie przypomina niczego, co zrobił wcześniej serial. D.B. Woodside potwierdził na Twitterze, że wróci jako Amenadiel w ostatnim odcinku serialu, który sam wyreżyseruje!

Z przyjemnością ogłaszam, że wrócę do Lucyfera w szóstym sezonie. Dodatkowo będę reżyserować jeden z ostatnich sezonów. To jest świetna obsada. Liczymy na siebie. Walczymy o siebie. Więc … zabierzmy się do pracy. #AngelTrainingBegins @LuciferNetflix.

Jak widzieliście wyżej, odtwórca głównej roli Tom Ellis, bardzo się cieszy, że znów będzie mógł współpracować z Woodside’em. Czwarty sezon Lucyfera (pierwszy realizowany przez Netflix) zakończył się powrotem głównego bohatera do piekła. Nikt chyba jednak nie obstawia, że nasza Gwiazda Zaranna zabawi tam przez wiele odcinków. Piąty sezon Lucyfera zawiera specjalny odcinek w stylu noir. Z pomysłem wyszedł Netflix, który zamówił sześć dodatkowych odcinków.

Poznaliśmy datę premiery piątego sezonu „Lucyfera”!

 

0
Would love your thoughts, please comment.x