„Barbie” bije rekordy kina! Film z ponad miliardem dolarów

21 lipca 2023 roku miał premierę film Barbie z Margot Robbie i Ryanem Goslingiem w rolach głównych.

Od samego początku świetnie zadbano o marketing.

Produkcja cieszy się ogromną popularnością. Widzowie ubrani na różowo zbierają się w kinach, aby obejrzeć film na dużym ekranie.
W ciągu trzech tygodni Barbie zarobiła ponad miliard dolarów i nadal utrzymuje się na pierwszym miejscu najchętniej oglądanych realizacji.

Studio Warner Bros wraz z reżyserką Gretą Gerwing, nazywają swoje dzieło Barbillionem.

Jako szefom dystrybucji nieczęsto zdarza nam się zaniemówić z powodu wyników filmu, ale Barbillion przeskoczył nawet nasze najbardziej optymistyczne prognozy

Oświadczyli Jeff Goldstein i Andrew Cripps.

Barbie to najbardziej kasowa produkcja wyreżyserowana przez kobietę. Pobiła Wonder Woman, która zarobiła łącznie 821 milionów dolarów.
Film podbił serca ludzi nawet w Chinach, mimo iż decydują się one na coraz większą izolację. Nic dziwnego. Większość dziewczynek dorastała z lalką u swojego boku. Producenci po prostu umieli wykorzystać ten fakt na rzecz promocji. Dzięki temu na seans przychodzą osoby w różnym wieku, jednak każda z nich interpretuje film na swój własny sposób.

Recenzja Barbie:  TUTAJ

Interesuję się sztuką, fantastyką i science-fiction. Lubię czytać książki i grać w gry planszowe, jak i komputerowe. Uwielbiam komiksy, zwłaszcza z uniwersum Gwiezdnych Wojen. Zajmuję się rysunkiem, malarstwem i oglądaniem błyskotek na sklepowych wystawach. Jestem uzależniona od herbaty i muzyki.
0
Would love your thoughts, please comment.x