„Barbie” coraz bliżej! – kolejny zwiastun filmu

Warner Bros.

Każdy słyszał o lalkach, którymi bawiła się chyba każda dziewczynka. Barbie to najpopularniejsza zabawka dzieciństwa.

Studio Warner Bros wzięło się za produkcję filmu o wyżej wymienionej lalce, której w przygodach towarzyszy Ken.

W rolę głównej bohaterki wcieli się Margot Robbie, natomiast Kena zagra Ryan Gosling. Za reżyserię odpowiada Greta Gerwing.

Czego możemy się spodziewać po filmie? Po zwiastunach i plakatach wnioskuję, że na pewno wielu kolorów. Zwłaszcza różowego. Barbie jako lalka zawsze była idealna. Perfekcyjna twarz, długie, szczupłe nogi i mocne wcięcie w talii. Margot odegra równie wyidealizowaną postać, która będzie wieść swoje perfekcyjne życie w tak samo perfekcyjnym świecie. Wszystko do czasu, aż wydarzy się coś niezwykłego i Barbie boleśnie zetknie się z rzeczywistością. Jak sobie poradzi? Co to zmieni w jej życiu?

Obok Robbie i Goslinga, możemy się spodziewać takich osób jak Dua Lipa, Emma Mackey, Nicola Coughlan, Simu Liu czy John Cena.

W filmie mają pojawić się również nawiązania do animacji, jakie powstały w ciągu wielu lat. Zdecydowana większość z nich podbiła serca nie tylko najmłodszych.

Produkcja reklamowana jest jako:

Kochasz Barbie? Ten film jest dla Ciebie.
Nienawidzisz Barbie? Ten film jest dla Ciebie.

Osobiście, niecierpliwie czekam na premierę. Nic, tylko założyć kolorowy outfit i pewnym krokiem iść do kina.

Barbie będzie można oglądać w kinach już od 21 lipca 2023 roku.

Interesuję się sztuką, fantastyką i science-fiction. Lubię czytać książki i grać w gry planszowe, jak i komputerowe. Uwielbiam komiksy, zwłaszcza z uniwersum Gwiezdnych Wojen. Zajmuję się rysunkiem, malarstwem i oglądaniem błyskotek na sklepowych wystawach. Jestem uzależniona od herbaty i muzyki.
0
Would love your thoughts, please comment.x