BBC ujawnia plakaty z bohaterami ,,Doktor Who”!

Gratka dla fanów! BBC wypuściło nowe plakaty, dzięki czemu obaj, nowi Doktorzy Who, jak i ich towarzyszki mogą znaleźć się w twoim domu.

Jednak to nie koniec nowinek, bo poza materiałami reklamowymi stacja szykuje jeszcze inne niespodzianki.

Z pewnością większość was wie, że David Tennant wraca do roli sympatycznego, ale ekstrawaganckiego, czternastego już wcielenia Doktora Who. Pokaże się w tym roku w odcinku specjalnym z okazji zbliżającej się wielkimi krokami 60. rocznicy serialu. Jest to jedyny aktor, który zagrał aż dwóch Doktorów. Zarówno on, jak i Ncuti Gatwa, najnowsze wcielenie, dostaną dwa osobne plakaty.

Foto: BBC

Piętnastego Doktora można zobaczyć z nowym śrubokrętem sonicznym, który tak jak Tennanta świeci się na niebiesko, ale jest większy i ma więcej dodatków. BBC ujawnia także plakaty ich towarzyszy, gdzie ponownie w roli Donny Noble zobaczymy Catherine Tate. Za to najnowsze wcielenie będzie przeżywało przygody z Ruby Sunday, graną przez Millie Gibson.

Foto: BBC

Przyszłość Doktora Who

Russell T. Davies powraca do BBC. Będzie pracował przy produkcji odcinków specjalnych i czternastego sezonu serialu. Uważa on, że Doctor Who powinien być franczyzą z wieloma serialami, na równi z Gwiezdnymi Wojnami, Star Trekiem czy Marvel Cinematic Universe. Z pewnym wsparciem finansowym ze strony Disneya, jego plany mogą wkrótce stać się rzeczywistością, być może zaczynając od spin-offu UNIT z Jemmą Redgrave w roli głównej.

Davies, w styczniu tego roku powiedział w rozmowie z GQ:

Pomyślałem – bez jakiejkolwiek krytyki wobec ludzi, którzy prowadzili to w tamtym czasie, ponieważ prowadzili to w ramach środków BBC – że nadszedł czas na kolejny etap dla Doctor Who. Pomyślałem, że platformy streamingowe są gotowe, spin-offy są gotowe; zawsze wierzyłem w spin-offy. Nakręciłem Torchwood jako spin-off, Przygody Sary Jane jako spin-off. Te spin-offy upadły, kiedy odszedłem i rozumiem dlaczego, praktycznie odszedłem po 2008 roku, kiedy pieniędzy zaczęło brakować. Myślę, że to wystarczająco uczciwe dla producenta, że pieniądze są wydawane na inne rzeczy.

Kiedy Doktor Who powróci?

Serial powróci w listopadzie z trzema specjalnymi odcinkami z okazji 60. rocznicy, w których wystąpi David Tennant jako czternasty Doktor oraz Catherine Tate jako jego była towarzyszka, Donna Noble. Razem zmierzą się z tajemniczym złoczyńcą, zagranym przez Neila Patricka Harrisa.

Pierwszy pełny odcinek z Ncuti Gatwą jako piętnastym Doktorem pojawi się w ofercie świątecznej w 2023 roku. Natomiast sezon czternasty planowany jest na 2024 rok.

Poniżej możecie zobaczyć zwiastun rocznicowych odcinków specjalnych. Dajcie znać czy zamierzacie oglądać.

Miłośniczka książek, fotografii, seriali i dobrego kina! Fanka Harrego Pottera, twórczości Anety Jadowskiej oraz Marvela. Od dziecka zakochana w fantastyce, ale po inne gatunki również chętnie sięgam. Uwielbiam pisać ale póki co do szuflady. Na co dzień prowadzę swojego bloga, gdzie możecie zobaczyć mój świat, moje pasje.
0
Would love your thoughts, please comment.x