Zwiastun 4. sezonu „Harley Quinn” już jest!

Harley Quinn i Poison Ivy to postacie z uniwersum DC i jednocześnie bohaterki serialu dla dorosłych.

Czwarty sezon zbliża się wielkimi krokami. Ostatnio udostępniono jego zwiastun.

Co nas czeka?

Harley Quinn jest gotowa ponownie siać zamęt i chaos. Fani niecierpliwie wyczekują serii. DC zaskoczyło ich, tworząc animację dla dorosłych, zwieńczoną żartami i niespodziewanymi reakcjami bohaterki. Produkcja stała się hitem wśród widzów, ale także i krytyków. Twórcy postanowili podzielić się nowym zwiastunem.

Harley obiecuje więcej dramatu, Bane’a i Harivy. Wychodzi na to, że związek głównej bohaterki z Poison Ivy kwitnie coraz bardziej. Gdy Quinn chce wprowadzić pewien „klimat” do rodzinki Nietoperza, Ivy podejmuje pracę u Lexa. W klipie widać również Supermana i Wonder Woman.

W nadchodzącym sezonie, Harley będzie próbowała pozbierać się po rozstaniu z Jokerem. Do tego chce znaleźć swoje miejsce w Gotham City. Niektóre materiały marketingowe pokazują, że będzie się działo sporo.

Poprzednie sezony stawiają naprawdę wysoką poprzeczkę. Fanów zachwycił specjalny odcinek walentynkowy. Harley i Ivy próbowały świętować dzień miłości, ale nie wszystko się udało. Im dalej w serial, tym bardziej robi się on dziki i nasycony seksem. Co przyniesie kolejna część?

Sezon 4 pojawi się 27 lipca 2023 roku. Poniżej można obejrzeć zwiastun:

Interesuję się sztuką, fantastyką i science-fiction. Lubię czytać książki i grać w gry planszowe, jak i komputerowe. Uwielbiam komiksy, zwłaszcza z uniwersum Gwiezdnych Wojen. Zajmuję się rysunkiem, malarstwem i oglądaniem błyskotek na sklepowych wystawach. Jestem uzależniona od herbaty i muzyki.
0
Would love your thoughts, please comment.x