Będzie „Kogel-Mogel 4″! Scenariusz jest już gotowy!

Według najnowszych informacji niebawem rozpoczną się prace na planie czwartej części filmu Kogel-mogel. Ilona Łepkowska skończyła pisać już scenariusz.

Prawdopodobnie nikt nie czekał na tę informację, ale czwarta część komediowej serii to tylko kwestia czasu. W styczniu 2020 roku pojawiły się pierwsze pogłoski o powstawaniu kolejnej odsłony przygód rodziny Solskich.

Dwie pierwsze części należą już do grona kultowych polskich komedii. Po 31 latach zdecydowano się powołać do życia kontynuację.
Miszmasz, czyli kogel-mogel 3 był finansowym hitem ubiegłego roku i przyciągnął do kina bardzo wielu widzów. Skoro pieniądze się zgadzają, producenci uznali, że trzeba kuć żelazo, póki gorące i rozpoczęli pracę nad kontynuacją.

Łepkowska rozmawiała na temat scenariusza z portalem Party.pl. Scenarzystka zdradziła nawet kiedy ekipa planuje rozpocząć zdjęcia.

„Scenariusz jest gotowy, właśnie nanoszę ostatnie poprawki. Zapowiada się, że będzie to zwariowany film, bliski współczesnym gustom. Mam nadzieję, że sytuacja z koronawirusem zostanie na tyle opanowana, że w sierpniu uda nam się wejść na plan zdjęciowy. Oby tylko nie była to płonna nadzieja. Trzon będą stanowić te same gwiazdy co w trzeciej części: Grażyna Błęcka-Kolska, Katarzyna Łaniewska, Anna Mucha, Nikodem Rozbicki, Zdzisław Wardejn, Aleksandra Hamkało. Dojdą dwie nowe postaci, ale kto je zagra, nie wiem”.

Jak widać, w serii znowu zobaczymy bohaterów dobrze znanych widzom z  oryginału, jak i postacie, które zadebiutowały dopiero w trzeciej części. Na razie nie zdradzono, o czym opowie nadchodząca produkcja.

Czy czwarta część tak samo nas zaskoczy?
O tym przekonamy się prawdopodobnie w roku 2021. Jeśli sytuacja pandemii koronawirusa zostanie opanowana do sierpnia tego roku, twórcy mają szansę przygotować film na lato 2021.

Oglądaliście wszystkie trzy części?
Co o nich myślicie?

Absolwentka technikum informatycznego. W wolnych chwilach czytam książki, oglądam filmy i seriale oraz spędzam czas z przyjaciółmi. Uwielbiam dobrą herbatkę oraz zwierzęta. Kocham wszystko co związane z fantastyką, ale nie pogardzę też inną tematyką książek.
0
Would love your thoughts, please comment.x