Gwiazdy „Gry o tron” znów razem w nowym filmie!

Gwiazdy Gry o tron, Peter Dinklage i Jason Momoa, razem w nowym filmie! Tym razem produkcja z nimi w rolach głównych opowie o polowaniu na wampira.

Ta dwójka to bez wątpienia jedni z ulubionych bohaterów fanów serialu.
Peter Dinklage wcielał się w postać Tyriona Lannistera, a Jason Momoa zagrał ukochanego Daenerys, Khala Drogo. I choć tych dwóch aktorów nie spotkało się na ekranie w Grze o tron, teraz mogą nadrobić zaległości. Okazuje się, że Dinklage i Momoa razem zagrają w nowym filmie fantasy, opowiadającym o polowaniu na wampira.

Fabuła została oparta na podstawie pomysłu Marka Swifta i Damiana Shannona. Jak na razie nieznana jest dalsza obsada ani data premiery, ale zapowiada się ciekawie.

Good Bad & Undead to nowy film fantasy, który opowie historię Van Helsinga, ostatniego żyjącego przedstawicielem rodu pogromców wampirów. Mężczyzna zawarł sojusz z popularnym wampirem, który przyrzekł, że nigdy więcej nikogo nie zabije.
Choć historia wydaje się typowa jak na filmy o wampirach, tym razem będzie wyjątkowa. Zwłaszcza że na drodze głównych bohaterów pojawi się masa przeciwników, którzy będą chcieli pokonać tę rasę. Van Helsing znajdzie sprytny sposób na to, żeby uratować sprzymierzeńca, a jednocześnie zgarnie wysoką nagrodę za pokonanie krwiopijcy.

Jak mu się to uda? Przekonacie się na ekranie!
Kto z Was będzie oglądał?

Absolwentka technikum informatycznego. W wolnych chwilach czytam książki, oglądam filmy i seriale oraz spędzam czas z przyjaciółmi. Uwielbiam dobrą herbatkę oraz zwierzęta. Kocham wszystko co związane z fantastyką, ale nie pogardzę też inną tematyką książek.
0
Would love your thoughts, please comment.x