„Cień i Kość” przedłużone o drugi sezon!

Na oficjalnym Instagramie i na stronie Facebooka Netflix potwierdził kontynuację serialu Cień i Kość.

Produkcja dostała zamówienie na sezon drugi. Co za tym idzie? Nie wiadomo na razie, kiedy zaczną kręcić pierwsze zdjęcia, ale miejmy nadzieję, że już niedługo.

Cień i Kość to ekranizacja bestsellerowej serii powieści Leigh Bardugo z Uniwersum Griszów. Odniosła duży sukces w serwisie streamingowym, dlatego też nie dziwne, że została przedłużona. To była tylko kwestia czasu.

Serial jest osadzony w rozdartym wojną świecie, a jego główna bohaterka to osierocona w dzieciństwie Alina Starkov, szeregowa żołnierka, która odkrywa w sobie nadzwyczajną moc mogącą być kluczem do wyzwolenia jej kraju. Ogromne zagrożenie ze strony Fałdy Cienia wisi nad jej ojczyzną, a dziewczyna zostaje odcięta od wszystkiego, co znała do tej pory, aby odbyć szkolenie w elitarnej armii władających magią Griszów. Opanowanie nowych zdolności przychodzi jej z trudem. Stopniowo zdaje sobie sprawę, że sojusznicy i wrogowie to dwie strony tej samej monety oraz że nic nie jest tym, na co wygląda. Toczy się konflikt między niebezpiecznymi przeciwnikami, wśród których znajduje się także szajka charyzmatycznych przestępców. Przetrwanie będzie wymagało czegoś więcej niż tylko magii.
Interesuję się serialami i filmami. Nie pogardzę dobrą książką. Fantastyka i Science fiction zawsze mnie pochłaniają. W wolnym czasie lubię robić filmiki z postaciami z seriali.
0
Would love your thoughts, please comment.x