Co aktorzy „The Walking Dead” zabrali z planu?

Ekipa pożegnała się z serialem, ale postanowili zostawić sobie kilka rzeczy z planu. Co zatrzymali jako pamiątkę?

Jeffrey Dean Morgan (Negan) i Norman Reedus (Daryl) przyznali, że polowali na większe łupy, ale nie było to takie łatwe jak myśleli. Co udało im się zabrać?

Co udało się zdobyć Jeffreyowi?

To ciągła walka z [reżyserem] Gregiem Nicotero. Wydaje się, że on zawsze dostaje rekwizyty. Mam kij bejsbolowy sprzed kilku sezonów, mam Lucille. Lucille jest w szklanej gablocie w moim gabinecie. Zaopiekowałem się nią. A Negan naprawdę nie miał nic poza Lucille. To był ważny rekwizyt dla niego.

Nadal chcę oryginalną skórzaną kurtkę. A potem poprosiłem Grega o moją maskę szeptacza, której nie mam. Powiedział mi, że są dwie i że mogę dostać jedną z nich. Więc teraz się przypominam. Greg, czekam na moją maskę zombie! Powiedziałem córce, że idę po maskę zombie. A ona na to: „Nie, tato, nie potrzebujesz tego”.

Morgan przyznał też, że bardzo chciałby mieć kuszę Daryla. Dziwnym trafem wszystkie rekwizyty zniknęły z planu na długo przed zakończeniem zdjęć. Aktor zakłada, że Reedus wszystko wyniósł i dużo się nie pomylił.

Wyszedłem w całym kostiumie. Dosłownie pojechałem do domu w swoim stroju i szczerze mówiąc, nawet nie miałem takiego zamiaru. Byłem tak zajęty przytulaniem ludzi i żegnaniem się, że dosłownie po prostu wszedłem do samochodu i odjechałem — powiedział Reedus.

Mam kamizelkę z każdego sezonu i mam kuszę z niemal każdego sezonu. Gdyby kusze nie były tak duże, a ja nie mieszkałbym na Manhattanie z ograniczonym miejscem do przechowywania, miałbym jedną z każdego sezonu. Posiadam oryginalną kuszę z drewnianymi strzałami. Dwie strzały są złamane, bo Rick jechał za mną swoim hyundaiem, moja kusza spadła i przejechał przez dwie strzały. Więc mam oryginalne dwie złamane strzały, które przejechał.

Spodziewaliście się takich wyborów bohaterów? A Wy, gdybyście mieli okazje zabrać coś z planu, to co by to było?

Absolwentka technikum informatycznego. W wolnych chwilach czytam książki, oglądam filmy i seriale oraz spędzam czas z przyjaciółmi. Uwielbiam dobrą herbatkę oraz zwierzęta. Kocham wszystko co związane z fantastyką, ale nie pogardzę też inną tematyką książek.
0
Would love your thoughts, please comment.x