Co wiemy o produkcji „Uncharted”?

Uncharted to seria przygodowych gier akcji. Cztery części skupiają się na Nathanie Drake. Jest to zdecydowanie największy hit gier na PlayStation, dobrze odbierany przez graczy i krytyków.

Na rok 2021 zapowiedziany jest film. Co jakiś czas pojawiają się różne informacje w związku z tym. Co wiemy?

Pierwsze plany.

Pierwsze informacje o produkcji filmu na podstawie gry pojawiły się już w 2008 roku, czyli rok po premierze pierwszej części. Jednak dopiero w marcu 2020 roku rozpoczęła się pre-produkcja. Musiała jednak zostać przerwana przez pandemię koronawirusa. Na przestrzeni lat zmieniali się scenarzyści i reżyserzy. Właściwie nikt już nie wierzył, że film w ogóle powstanie. Jeśli wszystko dobrze pójdzie, to faktycznie 15 lipca 2021 roku zobaczymy produkcję na wielkim ekranie.

O czym będzie?

Sama historia ma opowiadać o wczesnych latach Drake’a. Razem z Sallym mają szukać przygód i nagród. Wiadomo jest, że Sullivana w oryginale jest najlepszym przyjacielem i mentorem Nathana.

Nathan Drake!

Głównego bohatera zagra Tom Holland znany chociażby z roli Petera Parkera / Spider-Mana. Osobiście uważam, że dobór jest bardzo dobry. Aktor podzielił się pierwszym zdjęciem z planu z podpisem: Miło mi was poznać, jestem Nate.

 

Nathan i Nathan!

Na planie pojawił się również Nolan North, który użyczył głosu w grze Drake’owi. Spotkanie Toma i Nolana zostało uwiecznione na zdjęciu:

Nolan jest głównie aktorem dubbingowym, a za postać Nathana został nominowany do Spike Video Game Awards do nagrody w kategorii najlepszy występ w grze (mężczyźni).

Sally z wąsem!

Mentora Nathana – Sallego – zagra Mark Wahlberg. Aktor na Instagramie nagrał krótkie video z wąsem. Chociaż nie potwierdził, że charakteryzacja dotyczy tej produkcji, już wcześniej było wiadomo, kim będzie w filmie. Wąs zdecydowanie nie przypadł mu do gustu, na nagraniu mówi: „Nie pytajcie. Nie pytajcie, k****!”

W moim odczuciu właśnie ten aktor idealnie pasuje do tej roli. Dodatek pod nosem tylko to podkreśla.

Kto jeszcze?

Podobno do obsady dołączył również Antonio Banderas, nie wiadomo jednak kogo zagra. Najprawdopodobniej będzie antagonistą, który będzie próbował pokrzyżować plany głównemu bohaterowi.

Oprócz niego, w filmie pojawią się również Sophia Ali (Truth or Dare) oraz Tati Gabrielle (Chilling Adventures of Sabrina).

Informacji nie ma aż tak wiele, są to ledwo podstawy. Jednak to już daje nam niewielki obraz historii.

Czekacie?

 

0
Would love your thoughts, please comment.x