Co wiemy o tureckim serialu „Senden Önce”? Kto w nim zagra?

fot: Kanal D

Już w 2024 roku odbędzie się premiera tureckiego serialu zatytułowany Senden Önce. Co o nim wiemy?

Produkcja będzie poruszać tematy zdrady, miłości i wierności. Ma być emitowana przez Kanal D, scenariuszem zajął się Başak Anigün, a reżyseria jest w rękach Feride Kaytan.

Co wiemy o fabule Senden Önce?

Alp Navruz wcieli się w postać Hakana, zamożnego biznesmena, wokół którego kręci się intrygująca opowieść. Nilperi Şahinkaya zagra Saharę, kobietę próbującą zdobyć serce głównego bohatera. Na jej drodze stoi Merve, jego żona, grana przez Sinem Ünsal.

Kobieta opisuje postać Merve jako „kobietę skoncentrowaną na celu”, gotową zrobić wszystko, w co wierzy. Aktorka, znana między innymi z roli w Mucize Doktor, wraca na mały ekran. Obiecuje przy tym nieprzewidywalne zwroty akcji w każdym nowym odcinku.

W obsadzie oprócz głównych bohaterów zobaczymy: Altan Erkekli, Tansel Öngel, Uğur Uzunel, Uğur Biçer, Kadim Yaşar, Nalan Kuruçim, Işıl Dayıoğlu, Lidya Atlik, Taha Ünal, Berra Aydınlı, Elif Baysal oraz Ahmeta Fuata Onana.

Kiedy premiera Senden Önce?

Na chwilę obecną Kanal D nie zdradził zbyt wiele o swojej najnowszej produkcji. Na pewno fani zobaczą Senden Önce jeszcze w tym roku.

Artykuł będzie aktualizowany!

Jestem miłośnikiem fantastyki oraz świata Pokemonów i uniwersum Marvela. W wolnych chwilach lubię oglądać mało znane produkcje, o których nikt nie słyszał.
0
Would love your thoughts, please comment.x