Co wydarzy się w trzecim sezonie „Emily in Paris?”

Netflix udostępnił ostatnio nowe zdjęcia, ujawniające co nieco z kolejnego sezonu tego przebojowego serialu. Nie zdradzają one zbyt wiele, ale pewne jest jedno – będzie ciekawie!

Tytułowa bohaterka będzie kontynuować swój romans z Lucienem Laviscountem, co na pewno mocno namiesza w jej życiu. W poprzednim sezonie mężczyzna dołączył do obsady jako powracająca postać. To brytyjski bankier, którego Emily spotkała na lekcji francuskiego. Wraz z początkiem tego roku Darren Star, twórca programu, ujawnił, że Laviscount stanie się regularną postacią sezonu trzeciego. Zdjęcia z planu tylko potwierdzają, że para będzie sobie tylko bliższa i bliższa.
Zdjęcia ukazują też kobietę opływającą we wszelkie możliwe luksusy, na imprezach czy spędzającą czas na basenie. Serial o jej życiu tak spodobał się widzom, że jest plan już na czwarty sezon i to ogłoszony chwilę po debiucie sezonu drugiego.

Obok Lilly Collins i Laviscounta w serialu występują: Philippine Leroy-Beaulieu (Call My Agent!), Ashley Park (Opowieści z miasta), Lucas Bravo, Samuel Arnold, Bruno Gouery (Rose IslandA Bookshop in Paris) oraz Camille Razat (15:17 do Paryża).

Poniżej możecie też obejrzeć wywiad z Lilly Collins i Ashley Park na temat finału sezonu drugiego:

Cześć, tu Ola. Zgodnie ze swoim pseudonimem zaczytuję się głównie w fantastyce, ale nie pogardzę też dobrym kryminałem. Wciąż odkrywam nowe, ciekawe dla mnie gatunki książek. Gram też w gry( zazwyczaj przygodowe typu Tomb Raider czy ASC) Jestem szczęśliwa, że mogę Cię poznać!
0
Would love your thoughts, please comment.x