Nowy sezon „Heartstopper” i nowe twarze w obsadzie. Kogo ujrzymy na ekranie?

0
28

Produkcja drugiego sezonu Heartstopper trwa w najlepsze. Dodatkowo Netflix postanowił trochę podrażnić się z fanami i przedstawić nowych członków obsady w specjalnym filmie powitalnym. Kogo możemy tam ujrzeć?

Najnowszą część otrzymamy raczej prędzej niż później. Ponownie zobaczymy grupkę przyjaciół, odkrywających siebie w trakcie przedzierania się przez trudny świat szkoły średniej. Sezon drugi w pełni ukaże romans pomiędzy dwoma głównymi bohaterami: Charlie’m (Joe Locke) i Nickiem (Kit Connor). Chłopcy wreszcie mogą w pełni świętować swój związek, po pokonaniu szeregu przeszkód.

Nowi członkowie obsady to: Jack Barton, który zagra Davida Nelsona, starszego brata Nicka. Barton to dobrze zapowiadający się młody talent. Wcześniej pojawił się w The Letter for the King. Był także w Wojnie Światów Epixa. Jego postać występuje w oryginalnych komiksach Heartstopper, ale jego rola prawdopodobnie zostanie rozszerzona, aby pasowała do nowych mediów. Netflix nie potwierdził oficjalnie, czy matka Davida i Nicka, grana przez zdobywczynię Oscara Olivię Colman, powróci w sezonie 2.

W nadchodzącym sezonie pojawi się także kadra pedagogiczna. Mowa tu o Nimie Taleghani, który ma grać rolę nauczyciela w szkole dla chłopców Truham. Mężczyzna pojawił się niedawno w miniserialu Hatton Garden. Wystąpił też w kilku innych produkcjach, w tym Romeo i Julia oraz Cyrano de Bergerac.

Bradley Riches awansował do głównej obsady po tym, jak zagrał nieznanego studenta w pierwszym sezonie. Tym razem pojawi się jako James McEwan. Kolejny debiut, który będziemy mieli szansę ujrzeć to pojawienie się Leili Khan – młoda, utalentowana dziewczyna wzięła udział w krajowym castingu. Tym samym zapewniła sobie swój pierwszy profesjonalny występ aktorski w hitowej serii Netflix. Dziewczyna zagra Sahar Zahid, uczennicę żeńskiej szkoły Higgs.

Oprócz Locke’a i Connora, ma powrócić cała główna obsada pierwszego sezonu, w tym Yasmin Finney jako Elle, William Gao jako Tao, Corinna Brown jako Tara, Kizzy Edgell jako Darcy, Sebastian Croft jako Ben, Tobie Donovan jako Isaac, Rhea Norwood jako Imogen i Jenny Walser jako Tori.

Poniżej możecie obejrzeć wspomniany wcześniej film powitalny:

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments