Chucky i współpraca z Elysian Brewing. Czy to się może udać?

Ah, jesień. Czas w roku kiedy liście spadają z drzew, a dni robią się coraz krótsze. To też ten okres, kiedy jest czas na filmy z dreszczykiem… Odważysz się?

Mordercze laleczki – przyznać się, który fan grozy ich nie lubi? A piwo (oczywiście tylko wtedy, gdy jesteś pełnoletni/pełnoletni)? Więc na pewno spodoba Wam się owoc współpracy Elysian Brewing i pewnej słynnej, rudowłosej laleczki. Panie i panowie, oto przedstawiam Wam piwo o nazwie Chucky: A Killer Wit Beer. To tak zwane „białe piwo” z dodatkiem dyni, żurawiny i cynamonu. Takie połączenie idealnie kontrastuje z filmami z uniwersum Chucky’ego. Ma niecałe 5,5% co jest stosunkowo małą ilością procentów.

Przy okazji powstania samego trunku jego twórcy zapowiedzieli także zabawny filmik, odsłaniający kulisy powstania Chucky: A Killer Wit Beer. Możecie zobaczyć go poniżej:

Co sądzicie o tym oryginalnym pomyśle? Ja, mimo że za horrorami nie przepadam, samo piwo chętnie bym spróbowała. Komentarze są Wasze!

Cześć, tu Ola. Zgodnie ze swoim pseudonimem zaczytuję się głównie w fantastyce, ale nie pogardzę też dobrym kryminałem. Wciąż odkrywam nowe, ciekawe dla mnie gatunki książek. Gram też w gry( zazwyczaj przygodowe typu Tomb Raider czy ASC) Jestem szczęśliwa, że mogę Cię poznać!
0
Would love your thoughts, please comment.x