Czy 9. sezon Pamiętniki Wampirów jest możliwy? Serial po raz kolejny cieszy się popularnością!

Pamiętniki Wampirów to jeden z najgłośniejszych seriali młodzieżowych o wampirach ostatnich lat. W USA serial znowu podbija serca miliony widzów na nowo!

The Vampire Diaries zniknęły z platformy Netflix w Polsce już jakiś czas temu, jednak ten kultowy serial o wampirach nadal jest dostępny w innych krajach. W USA oraz w Wielkiej Brytanii serial cieszy się rosnącą popularnością. Wielu fanów nowych, jak i starych na pewno ma malutkie marzenie o kontynuacji TVD.

https://worldseries.pl/w-jakiej-kolejnosci-ogladac-seriale-the-vampire-diaries-the-originals-legacies/

CZY POWRÓT PAMIĘTNIKÓW WAMPIRÓW JEST MOŻLIWY? 

Wielu fanów liczy, że do produkcji kolejnych sezonów wróciłaby oryginalna obsada, czyli Ian (Damon), Paul (Stefan) czy Nina (Elena). Jednak to nie jest możliwe. Serial już tak dawno temu się skończył i doczekał się swojego finału, że grzechem byłoby niszczyć zakończenie.

Jednak serial-matka doczekał się aż dwóch spin-offów The OriginalsLegacies, w których jest kontynuacja historii niektórych bohaterów TVD i TO. Dużym prawdopodobieństwem jest to, że Ianlub Nina mogą się pojawić gościnnie w którymś odcinku Legacies.

https://czaasostrefa.pl/czy-damon-salvatore-ian-somerhalder-pojawi-sie-z-corka-w-legacies/

 

Na pewno wieść o możliwym powrocie TVD ucieszyłoby wiele fanów, jednak i wielu by złamało. Nie oszukujmy się, aktorzy się starzeją. Nie są wampirami, którzy są wiecznie młodzi i piękni. Finał Pamiętników Wampirów był cudowny. Szkoda byłoby go zepsuć. Fanom polecam nadrobienie pozostałych spin-offów TVD, czyli The Originals i Legacies. Oba seriale zachowują klimat i przyjemnie się ogląda.  

Jestem miłośnikiem fantastyki oraz świata Pokemonów i uniwersum Marvela. W wolnych chwilach lubię oglądać mało znane produkcje, o których nikt nie słyszał.
1
0
Would love your thoughts, please comment.x