Czy Prudence w czwartej części „Chilling Adventures of Sabrina” zabije ojca Blackwooda?

Netflix oficjalnie ogłosił, że ostatnia czwarta część swoją premierę będzie miała 31 grudnia 2020 roku.

Niestety, chociaż petycję podpisało bardzo dużo osób, nie odniosła ona skutku. Netflix dalej nie zmienił swojej decyzji odnośnie kasacji Chilling Adventures of Sabrina. Dziś przyjrzymy się tego, co wiemy o ostatnich odcinkach przygód Sabriny.

W trzeciej części Prudence ścigała ojca Blackwooda po całym świecie wraz z Ambrose, aby go zabić. Jak wiadomo pod koniec pierwszej połowy drugiego sezonu były przywódca Kościoła Nocy zwerbował szaloną Agathę do pracy dla niego. Dziewczyna zamordowała Dorcas. W dodatku Blackwood dokończył rytuał wyklucia się jaja.

Możliwe, że „Chilling Adventures of Sabrina” przejmie HBO Max

Rozgniewana tymi wydarzeniami, Prudence będzie obwiniała Ambrose’a za wydarzenia, które miały miejsce. Opierając się na tym, że gdyby pozwolił jej zabić ojca Blackwooda w Szkocji, nic z tego by się nie wydarzyło.

Nie wiadomo czy dojdzie do tego, że Prudence zabije swojego ojca, jednak na pewno będzie próbowała i nie tylko ona. Myślę, że po tym, co zrobił Blackwood całe miasteczko będzie pragnęło jego śmierci.

Ponad 80 tys. osób podpisało petycję o przywrócenie „Chilling Adventures of Sabrina” – KLIK

Wciąż czekamy na więcej informacji odnośnie czwartej części Chilling Adventures of Sabrina. Miejmy nadzieję, że serial zostanie uratowany i będziemy mogli śledzić dalsze losy nastoletniej czarownicy.

 

 

Jestem miłośnikiem fantastyki oraz świata Pokemonów i uniwersum Marvela. W wolnych chwilach lubię oglądać mało znane produkcje, o których nikt nie słyszał.
0
Would love your thoughts, please comment.x