Możliwe, że „Chilling Adventures of Sabrina” przejmie HBO Max

Według najnowszych, niepotwierdzonych informacji wychodzi na to, że serial Chilling Adventures Of Sabrina doczeka się kolejnych sezonów, ale już nie od Netflixa.

Wielu fanów Sabriny było szokowanych, kiedy dowiedzieli się, że Netflix skasował serial na początku lipca, nie podając przyczyny. Nikt wcześniej nie wskazywało na to, że serial miał niską popularność lub został słabo odebrany przez fanów.

Również aktorzy grający w serialu, jak i showrunner Roberto Aguirre-Sacasa byli zaskoczeni decyzją Netflixa, ponieważ już mieli plany na kolejną część przygód Sabriny. W dodatku w przyszłej, piątej części miał być długo wyczekiwany crossover z serialem Riverdale.

Fani serialu nie poddają się, założyli petycję o przywrócenie serialu. Udało się im zebrać już ponad 180 000 podpisów i ciągle ta liczba rośnie! Teraz wieści zza oceanu donoszą, że Sabrina może zostać przejęta przez HBO Max, według źródła We Got This Covered mówi się, że trwają rozmowy na ten temat.

Dla przypomnienia: Chilling Adventures of Sabrina należy do Warner Bros, które współpracuje z platformą HBO Max w celu ulepszenia swoich treści i wiele wskazuje na to, że właśnie ta nowa platforma przejmie Sabrinę.

Chcielibyście, aby Chilling Adventures Of Sabrina została przejęta przez HBO Max? Dajcie nam znać w komentarzach poniżej.

Jestem miłośnikiem fantastyki oraz świata Pokemonów i uniwersum Marvela. W wolnych chwilach lubię oglądać mało znane produkcje, o których nikt nie słyszał.
0
Would love your thoughts, please comment.x