Netflix stworzy razem z Ubisoftem serial „Assassin’s Creed”

Netflix zabiera się za budowanie kolejnego uniwersum tym razem z Assassin’s Creed TV. Streamer zawarł umowę z wydawcą gier.

Platforma Netflix poinformowała, że zawarła umowę z firmą Ubisoft  dotyczącą treści. Zgodnie z ustaleniami powstanie serial aktorski, a także animacja i produkcja anime. Assassin’s Creed będzie miał dwóch producentów z Ubisoftu: Jasona Altmana i Danielle Kreinik. Firma poszukuje showrunnera.

Od momentu premiery w 2007 roku, seria Assassin’s Creed sprzedała ponad 155 milionów egzemplarzy na całym świecie. Stała się ona jedną z najlepiej sprzedających serii w historii gier wideo. W 2016 roku powstał film fabularny w reżyserii Justina Kurzela, w którym zagrał Michael Fassbender.

 

 

Jestem miłośnikiem fantastyki oraz świata Pokemonów i uniwersum Marvela, szczególnie uwielbiam "WandaVision", "She-Hulk" i "MoonKnight". Lubię eksplorować mało znane produkcje, których nikt nie słyszał, co pozwala mi odkrywać nowe, fascynujące światy. Ponadto, jestem pasjonatem tureckich produkcji telewizyjnych, które oferują niepowtarzalny klimat i wciągające historie.
1
0
Would love your thoughts, please comment.x