niedziela, 4 grudnia, 2022
Strona głównaSeriale/FilmyNewsyCzy zobaczymy pojedynek Spider-Mana z Kingpinem w MCU?

Czy zobaczymy pojedynek Spider-Mana z Kingpinem w MCU?

Vincent D’Onofrio w niedawnym wywiadzie wspomniał o możliwym spotkaniu między jego postacią a Peterem Parkerem.

Kingpin jest nie tylko znanym przeciwnikiem diabła z Hell’s Kitchen, ale też Spider-Mana. Postać grana przez D’Onofio była głównym przeciwnikiem tytułowego bohatera w serialu Daredevil na Netflixie. Po przejęciu praw przez studio Marvel zaczęli oni korzystać z tych postaci w MCU. Wilson Fisk pojawił się w serialu Hawkeye oraz wystąpi w ECHO i Daredevil: Born Again. Matta Murdocka zobaczyliśmy jako prawnika Petera Parkera w Spider-Man: Bez drogi do domu oraz w serialu Mecenas She-Hulk. Otrzyma również własny serial, który został już wymieniony.

Podczas występu na Salt Lake FanX 2022 w Utah, Vincent D’Onofrio wyraził swoje nadzieje, że pewnego dnia połączy się w jednym projekcie z Spider-Manem. Na pytanie, „z którym Parkerem chciałby się zmierzyć: Tobey Maguire, Andre Garfield, czy Tom Holland?” przyznał, że chce walczyć z nimi wszystkimi. Opowiadając o serialu, w którym wystąpi wraz z Charlie Coxem wyznał, że fani nie mają nawet pojęcia co się w nim wydarzy. Obiecuje, że widzowie będą z niecierpliwością czekać na kolejny odcinek.

Mało prawdopodobne, aby Spider-Man pojawił się w serialu o mścicielu z Hell’s Kitchen. Umowa między Sony a Marvelem dotyczy tylko filmów, dlatego też Tom Holland nie podkładał głosu w serialu animowanym What If. Jest za to szansa, aby Peter Parker połączył siły z Mattem Murdockiem w czwartej części przygód pajączka w MCU. Wszystkie seriale, w których pojawiają się te postacie mogą być pewnego rodzaju podbudową pod ten film.

Fani w pierwszej kolejności czekają na odpowiedź, co się stało z Wilsonem Fiskiem po finale serialu Hawkeye, gdy Maya Lopez strzeliła do swojego wujka. Wszystkie znaki na niebie wskazują, że mężczyzna przeżył. Pogłoski mówią o tym, że ma kandydować na burmistrza Nowego Jorku.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

POPULARNE

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x