Czy związek Erhana i Sibel z serialu „Ego” będzie zagrożony?

Serial Ego emitowany w niedzielne wieczory w ostatnim czasie zdobywa coraz większą popularność. W najnowszych odcinkach zobaczymy wiele ciekawych wydarzeń.

Produkcja, w której występuje Melisa Aslı Pamuk i Alperen Duymaz, dostarczy widzom w najbliższym czasie wiele emocji. Czy to Elif jest w ciąży, czy jednak test ciążowy należy do Sibel? Fani tureckiego serialu zastanawiają się, co będzie dalej.

Nieoczekiwanie na ekranie pojawi się także Ahmet Kayakesen jako Tuncay, który zbliży się do postaci granej przez Rüye Demirbulut.

Jednak, jeśli Erhan i Elif będą chcieli się zjednoczyć w kolejnym odcinku, będą musieli zmierzyć się z przeciwnościami od strony Sibel, która nie podda się bez walki.

Widzowie w social mediach zaczęli dzielić się swoimi spostrzeżeniami i opiniami, takimi jak: „Niech Erhan zdecyduje, kogo poślubi”, „Z kim Elif jest w ciąży?”. Oczywiście trzeba wziąć pod uwagę, że test ciążowy może w ogóle do niej nie należeć.

Odpowiedzi na męczące nas pytania będziemy mogli poznać wraz z premierą nowego odcinka.

Miłośniczka kotów, książek i dobrej herbaty! Najbardziej preferuję fantastykę i romanse, ale innymi gatunkami nie pogardzę. Dodatkowo w moim sercu gości jeszcze teatr i taniec.
0
Would love your thoughts, please comment.x