Seria „Aile” wkrótce zdetronizuje „Yürek Çıkmazı”?

fot: trt1

Nowe seriale tureckie coraz częściej skradają serca widzów. Czy najnowsza produkcja Aile pokona w rankingu popularną serię Yürek Çıkmazı?

Portal Adba.tv zaprezentował wskaźniki popularności seriali w mediach społecznościowych na tle ich konkurencji.

Wyemitowana na antenie TRT1 produkcja z udziałem Alpa Navruza i İrem Helvacıoğlu od tygodni wiedzie prym w mediach społecznościowych. Mimo przewagi serialu Yürek Çıkmazı, pojawienie się serii Aile spowodowało, że równowaga się zmieniła.

Może Ciebie zainteresować:

Odcinek Ben Bu Cihana Sığmazam wyemitowany 14 marca w rankingu osiągnął 4700 wpisów na mediach społecznościowych. Przeciwnik na 2. miejscu ma ich prawie 31 tysięcy, więc różnica jest ogromna!

Seria Aile stała się niezwykle silnym konkurentem dla produkcji Yürek Çıkmazı, która otrzymała 38 tysięcy 200 wiadomości! Nie wiadomo, czy ta niewielka różnica zmieni się w najbliższych tygodniach, ale wydaje się, że pozycja wcześniej wspomnianej serii może być zagrożona.

Miłośniczka kotów, książek i dobrej herbaty! Najbardziej preferuję fantastykę i romanse, ale innymi gatunkami nie pogardzę. Dodatkowo w moim sercu gości jeszcze teatr i taniec.
0
Would love your thoughts, please comment.x