Netflix stworzy nową wersję australijskiego serialu „Szkoła złamanych serc”

27 listopada na platformie Netflix pojawił się najpopularniejszy serial dla nastolatków z lat 90.

Słynął z przedstawiania prawdziwych problemów młodzieży. Poruszał wiele kontrowersyjnych tematów między innymi: seks, narkotyki, przemoc domową, rasizm.

Que Minh Luu, dyrektorka do spraw Oryginałów Netflixa w Australii zdradziła:

Nie martw się, nie spieprzymy tego. 

Odnosi się do tego, że Netflix planuje stworzyć reboot kultowego serialu o australijskiej młodzieży. Produkcja, która się nie bała poruszać kontrowersyjnych tematów. Nowa Heartbreak High pojawi się na Netflixie dopiero w 2022 roku. Będzie ona dostosowana do nowego młodego pokolenia.

Produkcja pierwotnie została wyprodukowana przez Gannon Television, a jego premiera odbyła się w Network Ten w 1994 roku. Następnie serial przejęła ABC w 1997 roku. Od czasu premiery w serwisie Netflix pod koniec listopada produkcja znalazła się wśród 25 najpopularniejszych programów w Holandii i 10 najlepszych w Serbii.

 

 

 

 

Jestem miłośnikiem fantastyki oraz świata Pokemonów i uniwersum Marvela, szczególnie uwielbiam "WandaVision", "She-Hulk" i "MoonKnight". Lubię eksplorować mało znane produkcje, których nikt nie słyszał, co pozwala mi odkrywać nowe, fascynujące światy. Ponadto, jestem pasjonatem tureckich produkcji telewizyjnych, które oferują niepowtarzalny klimat i wciągające historie.
0
Would love your thoughts, please comment.x