Dlaczego „Już nie żyjesz” zakończy się po 3 sezonie? Główna aktorka serialu komentuje decyzję Netfliksa

Już nie żyjesz to kolejny serial Netfliksa, który ma się zakończyć już na trzecim sezonie. Co sądzą o tym aktorzy i producenci serialu?

Historia porywczej wdowy i ekscentrycznej optymistki, czyli Jen i Judy ma zostać przerwana już na trzeciej serii tej produkcji. Na początku lipca Netflix zamówił finałowy sezon serialu.

Według Christiny Applegate, odgrywającej rolę Jen, trzy sezony zupełnie wystarczają. Oto krótki komentarz aktorki:

„Będę tęsknić za tymi paniami. Ale czuliśmy, że to jest najlepszy sposób, aby zakończyć historię tych kobiet. Dziękujemy wszystkim fanom. Będziemy wracać do pracy, kiedy będzie to bezpieczne. Dużo miłości.”

Na temat zakończenia produkcji wypowiedziała się również producentka serialu, czyli Liz Feldman. Nie miała wyrzutów ani pretensji do platformy. Podpisała jednak umowę z Netfliksem, która umożliwia jej tworzenie nowych projektów dla portalu.

„Od początku do końca „Już nie żyjesz” jest dokładnie takim serialem, jaki chciałam stworzyć. I to jest niezwykły prezent. Opowiadanie historii zrodzonej z żałoby i straty rozwinęło mnie jako artystkę i uleczyło jako człowieka.”

Zawsze będę mieć dług wdzięczności wobec moich wspólniczek w zbrodni, moich przyjaciółek na całe życie, Christiny i Lindy, naszych wybitnie utalentowanych scenarzystów, obsady i ekipy. Jestem niezmiernie wdzięczna Netfliksowi za wspieranie „Już nie żyjesz” od początku i cieszę się, że będę kontynuować naszą współpracę – napisała Feldman.

 

Trzeci i finałowy już sezon Już nie żyjesz zobaczymy najprawdopodobniej w 2021 roku na platformie Netflix.

 

 

0
Would love your thoughts, please comment.x