„Eric” z Benedictem Cumberbatchem w roli głównej już wkrótce

fot: Netflix

Już 30 maja w serwisie Netflix będzie premiera serialu Eric z Benedictem Cumberbatchem w roli głównej.

W sieci pojawił się zwiastun zapowiadający produkcję napisaną przez Abi Morgan, Jane Featherstone, Lucy Dyke, Lucy Forbes. W rolach głównych zobaczymy również: Gaby Hoffman i McKinley Belcher III.

O czym będzie Eric?

Eric, wzruszający sześcioodcinkowy thriller stworzony przez Abi Morgan, osadzony w Nowym Jorku lat 80. Opowiada historię ojca desperacko poszukującego swoje dziewięcioletnie dziecko, które zaginęło w drodze do szkoły. Vincent, znany nowojorski lalkarz oraz twórca popularnego programu telewizyjnego dla dzieci „Good Day Sunshine”, nie mogąc się pogodzić z utratą syna Edgara, stopniowo popada w coraz głębszą rozpacz.

Przepełniony nienawiścią do siebie i poczuciem winy, postanawia ożywić w telewizji niebieską lalkę potwora o imieniu ERIC z rysunków syna, przekonany, że dzięki temu Edgar wróci do domu. Gdy destruktywne zachowanie Vincenta doprowadza do konfliktów z rodziną, współpracownikami i śledczymi próbującymi mu pomóc, to właśnie Eric, ułuda konieczności, staje się jego jedynym sprzymierzeńcem w dążeniu do odzyskania dziecka.

Kiedy premiera serialu Eric?

Nowa seria z udziałem Benedicta Cumberbatcha będzie miała premierę 30 maja 2024 roku. Na Netflixie tego dnia pojawi się sześć odcinków Erica.

 

Jestem miłośnikiem fantastyki oraz świata Pokemonów i uniwersum Marvela. W wolnych chwilach lubię oglądać mało znane produkcje, o których nikt nie słyszał.
0
Would love your thoughts, please comment.x