TOP 5 seriali, które warto zobaczyć na Amazon Prime Video

Choć Netflix i HBO Max królują w świadomości wielu widzów, Amazon Prime Video wciąż pozostaje ciekawą opcją wśród platform streamingowych.

Na Amazonie można znaleźć bogatą bibliotekę filmów i seriali, w tym wiele ciekawych i oryginalnych produkcji. Przygotowaliśmy dla Was listę pięciu z nich, które zasługują na szczególną uwagę. Kolejność jest przypadkowa.

Wszystkie kwiaty Alice Hart (The Lost Flowers of Alice Hart) | 2023 rok

Liczba sezonów: 1 | Liczba odcinków: 7

Dziewięcioletnia Alice Hart straciła rodziców w zagadkowym pożarze. Dziewczynka trafia pod opiekę babci June, na skrywającą liczne tajemnice farmę kwiatową. Wiele lat później, w wyniku zdrady, Alice musi stawić czoło swojej przeszłości.

Patriota (Patriot) | 2015-2018

Liczba sezonów: 2 | Liczba odcinków: 18 odcinków

Aby nie dopuścić Iranu do pozyskania broni jądrowej, John Tavner, oficer wywiadu, musi pożegnać się ze swoim dotychczas spokojnym życiem i podjąć się niebezpiecznego zadania, bez oficjalnego wsparcia.

Lista śmierci (The Terminal List) | 2022-

Liczba sezonów: 1 | Liczba odcinków: 8 odcinków

Komandor podporucznik James Reece rzuca się w wir zemsty, szukając tajemniczych spiskowców stojących za śmiercią jego całego plutonu.

Koło czasu (The Wheel of Time) | 2021

Liczba sezonów: 2 | Liczba odcinków: 16 odcinków

Życie pięciorga młodych mieszkańców pasterskiej wioski zmienia się, gdy zjawia się dziwna, obdarzona mocą kobieta. Twierdzi, że według starożytnej przepowiedni, jedno z nich na zawsze zaburzy równowagę między Światłem a Ciemnością. Muszą zdecydować, czy zawierzą los świata obcej — i sobie nawzajem — zanim Czarny uwolni się ze swojego więzienia i rozpocznie się Ostatnia Bitwa.

Kolej podziemna (The Underground Railroad)

Serial zdobywcy Oscara, Barry’ego Jenkinsa, oparty na motywach nagrodzonej Pulitzerem powieści Colsona Whiteheada. Opowiada o walce Cory Randall o wolność na amerykańskim Południu przed wojną secesyjną. Po uciecze z plantacji Cora odkrywa, że Kolej Podziemna to nie metafora, lecz prawdziwa kolej ukryta pod powierzchnią ziemi.

Jestem miłośnikiem fantastyki oraz świata Pokemonów i uniwersum Marvela. W wolnych chwilach lubię oglądać mało znane produkcje, o których nikt nie słyszał.
0
Would love your thoughts, please comment.x