Fani obawiają się przyszłości nowej produkcji z Keremem Bürsinem

Kerem Bürsin powraca na plan seriali telewizyjnych. Pomimo popularności produkcji Ya Çok Seversen w mediach społecznościowych, fani nie są wystarczająco zadowoleni.

Serial Ya Çok Seversen (If You Love) był emitowany w ponad 20 krajach. Opowiada on historię Ateşa i Leyli. Mężczyzna po śmierci matki trafił do szkoły z internatem. Kobieta za to nigdy nie poznała swojej prawdziwej rodziny.

Fani Kerema Bürsina są zaniepokojeni dalszą przyszłością jego nowego projektu. Pomimo dobrego odbioru serialu w social mediach, nie miał on dobrej oglądalności i nie jest pewne czy powróci z drugim sezonem.

Serial pierwotnie emitowano w czwartki, jednak musiał on zmienić datę emisji. Ostatecznie produkcję przeniesiono na sobotę, co było znaczącą zmianą. Puszczanie seriali w sobotnie wieczory jest czymś, czego kanały nie chcą robić, ponieważ zazwyczaj szybko żegnają się one z ekranem.

Nie wiadomo, ile jeszcze szans Kanal D da produkcji. Mimo tego, że fani Kerema Bürsina są bardzo zadowoleni z jego występu, mają przeczucie, że ten projekt nie potrwa długo.

Miłośniczka kotów, książek i dobrej herbaty! Najbardziej preferuję fantastykę i romanse, ale innymi gatunkami nie pogardzę. Dodatkowo w moim sercu gości jeszcze teatr i taniec.
0
Would love your thoughts, please comment.x