Film animowany „Aang: The Last Airbender” przesunięty na 2026 rok.

Aang: The Last Airbender to pierwszy z trzech filmów z uniwersum Awatara. Produkcja miała pojawić się w kinach w 2025 roku.

Premierę przesunięto na 20 stycznia 2026 roku.

Pojawiło się wiele przychylnych głosów, gdy ogłoszono tydzień temu na CinemaConie, że do obsady dołączyli Dave Bautista i Eric Nam.  Wystąpią u boku Dionne Quan, Jessiki Matten i Romana Zaragoza.

O samej fabule produkcji nie wiele wiadomo. Ujawniono jednak, że akcja będzie miała miejsce między finałem serialu Awatar: Legenda Aanga, a jego kontynuacją pod tytułem Awatar: Legenda Korry. Według doniesień, fabuła skupi się na przygodzie dorosłych już bohaterów: Aanga, Zuko, Sokki, Katary i Toph.

Aang: The Last Airbender zostanie wyreżyserowany przez Lauren Montgomery, która pracowała nad oryginalną serią Awatar: Legenda Aanga, a współreżyserem jest William Mata. Twórcy oryginalnych seriali: Michael DiMartino i Bryan Konietzko są producentami wykonawczymi obok Erica Colemana.

Serial o Aangu był emitowany od 2005 roku w trzech sezonach. Opowiada o tytułowym awatarze, który potrafi władać czterema żywiołami. Musi pokonać Władcę Ognia i przywrócić światu pokój. Pomagają mu w tym przyjaciele: Katara, Sokka, Toph oraz Zuko (mniej więcej).

Kontynuacją jest Legenda Korry, która została kolejnym wcieleniem maga czterech żywiołów po śmierci Aanga.

Obie serie zyskały mniejsze lub większe uznanie wśród fanów uniwersum. Oba tytuły można obejrzeć na Netlfixie.

Interesuję się sztuką, fantastyką i science-fiction. Lubię czytać książki i grać w gry planszowe, jak i komputerowe. Uwielbiam komiksy, zwłaszcza z uniwersum Gwiezdnych Wojen. Zajmuję się rysunkiem, malarstwem i oglądaniem błyskotek na sklepowych wystawach. Jestem uzależniona od herbaty i muzyki.
0
Would love your thoughts, please comment.x