Film „The Flash” już na platformie HBO Max

The Flash z Ezrą Millerem w roli głównej już 25 sierpnia 2023 roku pojawi się na platformie HBO Max.

Barry wykorzystuje swoje supermoce do podróży w czasie, aby zmienić wydarzenia z przeszłości. Jednak kiedy jego próba uratowania rodziny nieumyślnie zmienia przyszłość, zostaje uwięziony w rzeczywistości, w której generał Zod powrócił, grożąc unicestwieniem. W tym świecie nie ma żadnych superbohaterów, do których mógłby się zwrócić o pomoc. Chyba, że Barry zdoła wyciągnąć zupełnie innego Batmana z emerytury i uratować uwięzionego Supermana…

Produkcja mimo reklamy przez szefów DC – Jamesa Gunna i Petera Safrana – nie wypadła za dobrze. Film, w ciągu pierwszych trzech dni w kraju zarobił 55,1 miliona dolarów, a w okresie świątecznym – 64 miliony. Wszystkie te wyniki były zdecydowanie poniżej oczekiwań DC.

Obecnie dzieło ma na koncie 268,5 miliona dolarów.

Oprócz Millera w obsadzie znaleźli się: Sasha Calle, Michael Shannon, Ron Livingston, Maribel Verdú, Kiersey Clemons, Antje Traue i Michael Keaton.

Miłośniczka kotów, książek i dobrej herbaty! Najbardziej preferuję fantastykę i romanse, ale innymi gatunkami nie pogardzę. Dodatkowo w moim sercu gości jeszcze teatr i taniec.
0
Would love your thoughts, please comment.x