Filmowe nowości na ostatnie dni Wakacji od Netflix

Zegar tyka. Już za tydzień wielki powrót do szkół a co za tym idzie, ostatni czas, żeby nadrobić zaległości w oglądaniu filmów i seriali na Netflix.
Poniżej znajduje się lista najciekawszych nowości, z którymi warto się zapoznać.

Biohakerzy

Niemiecki serial, skupiający się na problemie modyfikacji genetycznych na organizmach żywych. Mia, główna bohaterka, interesuje się medycyną. Zaczyna studia w tym kierunki pod okiem Pani doktor Lorenz, ale szybko orientuje się, że jej metody są nieetyczne i że stoją za śmiercią jej brata i rodziców. Recenzję niniejszej produkcji, możesz przeczytać tu.

Glitch Techs: Sezon 2

Animacja od serwisu Netflix i stacji Nickelodeon, stworzonej specjalnie dla miłośników konsoli. Serial opowiada o grupie nastolatków walczących z potworami wydostającymi się z gier wideo. W drugim sezonie do drużyny dołącza nowy rekrut, a jego obecność zmienia obecny układ sił.

Damulka

Film z udziałem Roberta Pattinsona, opowiadający historię kowboja, który przemierza samotnie Dziki Zachód, żeby spotkać się z ukochaną i wziąć ślub.

American Psycho

Adaptacja powieści Breta Eastona Ellisa, w reżyserii Mary Harron. Jest to opowieść o korporacyjnej Ameryce, którą każdy powinien obejrzeć!

The Underclass: Sezon 1

Amerykański serial, opowiadający o problemach pewnej nastolatki, która została wyeliminowana z elitarnego programu i poszukując własnej tożsamości, wchodzi w skład szkolnego gangu.

Mam nadzieję, że oglądanie wyżej wymienionych filmów i seriali, umili Wam te ostatnie dni Wakacji!

0
Would love your thoughts, please comment.x