Gdzie oglądać turecki serial „Safir”?

fot; ATV

Turecka stacja ATV wypuściła najnowszą produkcję zatytułowaną Safir, w której główne role grają Oyuncu Kadrosu: İlhan Şen oraz Özge Yağız. Co wiemy o tej serii? Gdzie można ją oglądać?

WARTO PRZECZYTAĆ: 

O czym jest Safir?

Serial opowiada historię trójki rodzeństwa: Arasa, Yamana i Okana Gulsoyów oraz dziewczyny Feraye, rozdartej między dwoma braćmi (Arasem i Yamanem). Co ciekawe, nazwa produkcji nie jest przypadkowa. Pochodzi od pierścionka z szafirem z rodzinnej kolekcji Gulsoyów, którym Aras oświadczyć ma się Feraye. Wydarzenie, które zapadnie wszystkim w pamięć, gdyż od tego czasu relacja między braćmi zostanie wystawiona na próbę czasu.

Oficjalny zwiastun serialu Safir

Gdzie można oglądać Safir?

Na chwilę obecną serial z udziałem Oyuncu Kadrosu, İlhana Şena oraz Özge Yağız, w Polsce nie jest emitowany przez żadną stację ani VOD — być może kiedyś to się zmieni. Wszystkie odcinki Safir można bezpłatnie (i legalnie) oglądać na YouTubie. Choć nie ma oficjalnego polskiego tłumaczenia, można włączyć opcję „przetłumacz automatycznie” i wybrać język polski. Link do kanału: @Safir. Osobiście zachęcam po prostu wpisać w wyszukiwarkę „Safir (nr odcinka) Bölüm”.

Odcinek 1: TUTAJ!

Jestem miłośnikiem fantastyki oraz świata Pokemonów i uniwersum Marvela. W wolnych chwilach lubię oglądać mało znane produkcje, o których nikt nie słyszał.
0
Would love your thoughts, please comment.x