Gra o Włóczykiju trafi na PC i Nintendo

Snufkin: Melody of Moominvalley to prawdziwa gratka dla wszystkich osób kochających Muminki.

Pozwala wcielić się we Włóczykija, który musi przywrócić harmonię w Dolinie Muminków. Ta ciepła, pachnąca dzieciństwem i niezwykle klimatyczna gra będzie idealna zarówno dla osób, które Muminki pamiętają z odległych dziecięcych lat, jak i tych, które owe lata mają dopiero przed sobą.

Snufkin: Melody of Moominvalley on Steam

Snufkin: Melody of Moominvalley pierwotnie zmierzała tylko na komputery, ale Firma Raw Fury i studio Hyper Games postanowili ulec namowom graczy i wypuścić ją także na konsole Nintento Switch. Obie wersje zadebiutują w pierwszym kwartale 2024 roku i to z polską wersją językową.

W Dolinie pojawiły się ohydne parki zbudowane przez surowego Strażnika, które zakłóciły równowagę Doliny Muminków. Włóczykij potrzebuje pomocy wszystkich mieszkańców Doliny, by przywrócić jej dawne piękno.

Odkryj naturalne piękno Doliny i nie tylko! Eksploracja otwartego świata wzbogacona jest o mechanikę skradania, elementy melodyczne i łamigłówki. – opis wydawcy

 

Po samym zwiastunie można wnosić, że w grze nie zabraknie ulubionych postaci z książek Tove Jansson. Niezaprzeczalnym atutem jest też sam styl graficzny, który nawiązuje do ilustracji, jakimi były okraszone zbiory opowiadań. Ścieżka dźwiękowa powstała we współpracy z zespołem Sigur Rós.

Patrzyłam na ludzi zupełnie na wylot. Widziałam żebra, jelita, nawet całe gałki oczne. Tylko serce trafiało się jakoś rzadko...
0
Would love your thoughts, please comment.x