Ukłon od Granta Gustina i Ryana Reynoldsa w kierunku bohaterów DC w spocie reklamowym

Najnowsze przedsięwzięcie Ryana Reynoldsa wiąże się z reklamą i liczbami, ale to co naprawdę przykuwa wzrok, to fakt, że zwrócił się o pomoc do byłego Flasha działającego na małym ekranie.

W poniższym spocie telewizyjnym MNTN, „lidera w dziedzinie oprogramowania reklamowego, które generuje wymierne konwersje, przychody, wizyty w witrynie i nie tylko” (według ich strony internetowej), Reynolds — dyrektor kreatywny firmy — zaprasza gwiazdę Flasha Granta Gustina, który przez dziewięć sezonów wcielał się w tytułowego speedstera/Barry’ego Allena, wychwalając zalety tej usługi.

Wcielając się w rolę dyrektora ds. wydajności MNTN, Seymoura Roasa, alterego Gustina wyjaśnia, że ​​

wierzymy, że telewizję należy kupować, ukierunkowywać i mierzyć tak jak w przypadku wyszukiwań lub mediów społecznościowych, czy innych kanałów wydajnościowych.

To brzmi szybko – odpowiada Reynolds, po czym zadaje pytanie: Czy powiedziałbyś, że ludzie widzą rezultaty w mgnieniu oka?

Uh, tak, chyba – odpowiada Gustin, co zaowocowało długotrwałym, milczącym spojrzeniem Reynoldsa.

Czemu się na mnie gapisz? – dodaje beznamiętnie Gustin.

Myślałem, że to będzie zabawniejsze – przyznaje Reynolds.

Pod koniec spotu słychać, jak Reynolds mówi: „Zawsze będziesz moim Barrym”, na co Gustin odpowiada: „Zawsze będziesz moim Halem”.

„To boli, Seymour” – odpowiada Reynolds. Aktor zagrał Jordana w niesławnym filmie Zielona Latarnia z 2011 roku, napisanym przez Grega Berlantiego, Marca Guggenheima i Michaela Greena.

Podobał wam się spot? Ryan Reynolds zawsze zaskakuje.

Miłośniczka książek, fotografii, seriali i dobrego kina! Fanka Harrego Pottera, twórczości Anety Jadowskiej oraz Marvela. Od dziecka zakochana w fantastyce, ale po inne gatunki również chętnie sięgam. Uwielbiam pisać ale póki co do szuflady. Na co dzień prowadzę swojego bloga, gdzie możecie zobaczyć mój świat, moje pasje.
0
Would love your thoughts, please comment.x