„Daredevil: Born Again” zyskuje nową ekipę filmową!

Daredevil: Born Again przeżywa odrodzenie i zyskuje nową ekipę filmową! Serial zyska twórców innych produkcji znanych z Marvel Cinematic Universe.

Według The Hollywood Reporter, produkcja, której restart nadchodzi na kanale Disney+, wybrała na swojego nowego showrunnera Dario Scardapane (The Punisher). Ponadto do obsady trafią współreżyserzy Lokiego, Justin Benson i Aaron Moorhead

Wiadomość ta jest następstwem raportu z początku tego miesiąca, z którego wynikało, że dyrektorzy Marvela obejrzeli kilka pierwszych odcinków. Stwierdzili, że to nie działa, co pozbawiło pracy głównych scenarzystów: Matta Cormana i Chrisa Orda oraz reżyserów, którzy mieli wyreżyserować resztę sezonu. Źródła podają, że Charlie Cox, grający Matta Murdocka, nawet nie założył kostiumu Daredevila, aż do czwartego odcinka pierwszej partii.

Dzięki nowemu showrunnerowi i reżyserom Marvel zachowa niektóre nakręcone już odcinki, chociaż dodane zostaną inne elementy” – relacjonuje THR, a Scardapane pisze już nowe sceny.

Na ten moment nie jest jasne ile epizodów Benson i Moorhead będą musieli wyreżyserować, aby zakończyć sezon.

Scardapane był scenarzystą i producentem wykonawczym serialu Marvela, The Punisher, emitowanego przez Netflix, z Jonem Bernthalem w roli głównej. Inne jego filmy telewizyjne to Jack Ryan i The Bridge Toma Clancy’ego. Benson i Moorhead byli współreżyserami dwóch odcinków obecnego drugiego sezonu Lokiego, a także innej produkcji Marvela, Moon Knight.

Daredevil: Born Again to nowa odsłona serialu Netflix Daredevil, w którym Cox ponownie wciela się w tytułowego superbohatera, a Vincent D’Onofrio powraca w roli złoczyńcy Wilsona Fiska/Kingpina. Ze względu na wspomnianą wcześniej zmianę twórców i wciąż trwający strajk SAG-AFTRA, pierwotnie zaplanowana data premiery na wiosnę 2024 roku została przesunięta i na razie nie ma nowej daty.

Też nie możecie się doczekać premiery?

Miłośniczka książek, fotografii, seriali i dobrego kina! Fanka Harrego Pottera, twórczości Anety Jadowskiej oraz Marvela. Od dziecka zakochana w fantastyce, ale po inne gatunki również chętnie sięgam. Uwielbiam pisać ale póki co do szuflady. Na co dzień prowadzę swojego bloga, gdzie możecie zobaczyć mój świat, moje pasje.
0
Would love your thoughts, please comment.x