Serial „Harley Quinn” przedłużony na 5. sezon na Max

Harley Quinn powróci. Max przedłużył tę przebojową komedię animowaną dla dorosłych o piąty sezon.

Czwarty prezentuje Harley Quinn (głos Kaley Cuoco), która sama podejmuje walkę po zerwaniu z Jokerem (Alan Tudyk). Z pomocą Poison Ivy (Lake Bell) i ekipy porzuconych z DC, Harley próbuje wyrwać się do Legionu Zagłady, zanim kryzys tożsamości wyśle ​​ją na wyprawę, mającą na celu odnalezienie swojego prawdziwego miejsca w Gotham City.

Oprócz Cuoco w obsadzie głosowej znaleźli się Christopher Meloni, Ron Funches, JB Smoove i Tony Hale.

Suzanna Makkos, wiceprezes wykonawczy ds. oryginalnych komedii i animacji dla dorosłych w Max i Adult Swim mówi:

Utalentowanemu zespołowi Harley Quinn po raz kolejny udało się stworzyć sezon, który opiera się na wszystkim, co było wcześniej, a jednocześnie zapewnia świeżość i pomysłowość. Nadal opowiadają zabawne, podnoszące na duchu i szalone historie z naszą uroczą grupą odmieńców z DC i nie możemy doczekać się, aż fani zobaczą, co osiągnęli w sezonie 5.

Peter Girardi, wiceprezes wykonawczy ds. programowania alternatywnego w Warner Bros. Animation także wypowiedział się na temat produkcji:

Harley Quinn z każdym nowym sezonem podnosi poprzeczkę w kategorii komedii. Jesteśmy podekscytowani możliwością kontynuowania współpracy z Maxem.

Max ogłosił niedawno powstanie nowego animowanego serialu spin-off o Harley Quinn, zatytułowanego Kite Man: Hell Yeah!. Produkcja, w którym Kite Man i Golden Glider przenoszą swój związek na wyższy poziom, zadebiutuje w 2024 roku.

Serial Harley Quinn, oparty na postaciach z DC, został wyprodukowany przez Delicious Non-Sequitur Productions, Lorey Stories i Yes, Norman Productions we współpracy z Warner Bros. Animation. Oprazował go Justin Halpern, Patrick Schumacker i Dean Lorey. Dean Lorey jest także producentem wykonawczym i showrunnerem. Ponadto producentami wykonawczymi są Justin Halpern, Patrick Schumacker, Kaley Cuoco, Sam Register i Katie Rich.

Kto nie może się doczekać na kolejny sezon?

Miłośniczka książek, fotografii, seriali i dobrego kina! Fanka Harrego Pottera, twórczości Anety Jadowskiej oraz Marvela. Od dziecka zakochana w fantastyce, ale po inne gatunki również chętnie sięgam. Uwielbiam pisać ale póki co do szuflady. Na co dzień prowadzę swojego bloga, gdzie możecie zobaczyć mój świat, moje pasje.
0
Would love your thoughts, please comment.x