Wolverine w drodze do MCU? Nowe plotki!

Roger Wardell jest jedną z niewielu (jeśli nie jedyną) osób, którym można wierzyć na temat przecieków. Miał kilka plotek Marvel Cinematic Universe, z których większość okazała się prawdą.

Teraz powrócił na Twitter z nową petardą. Roger twierdzi, że Wolverine spędzi piekielnie dużo czasu w MCU. Na tyle sporo, że Shuri stworzy mu antymetalowy nanokombinezon z Antarktycznego Vibranium. Dla niewtajemniczonych ta odmiana ma właściwości, które są dokładnie odwrotne w porównaniu z Vibranium z Wakandy.

Antarktyczne Vibranium nie jest tak wypasione, jak zwykły Vibranium. Znajduje się w Savage Land, miejscu znanym przede wszystkim fanom komiksów X-Men. Plotki o tej krainie krążyły po sieci odkąd szef MCU wspomniał o mutantach, na ubiegłorocznym San Diego Comic Con. Jednak właściwości antymetalowe wydają się szkodliwe dla kogoś takiego jak Wolverine. Antarktyczne Vibranium emituje wibracje, które upłynniają wszystkie metale, nawet żelazo w czyjejś krwi. Nie byłoby to zdrowe dla człowieka, zwłaszcza z metalowymi pazurami.

Ciężko stwierdzić ile może być w tej plotce prawdy. O ile ufam Wardellowi, o tyle MCU miałby spore trudności z realizacją tego. To nie pasuje do Wolverine’a. Może Roger zaliczył włam na konto? Jak myślicie?

0
Would love your thoughts, please comment.x