Wiemy, kiedy ruszą prace nad serialem „Hawkeye”!

Kolejna dobra wiadomość dla fanów Uniwersum Marvela! Wygląda na to, że potwierdzają się plotki dotyczące terminu rozpoczęcia prac nad serialem Hawkeye, który będzie kolejną serialową produkcją Marvela powstającą dla platformy Disney+.

Disney powoli przygotowuje się już do ponownego uruchomienia produkcji swoich największych tytułów. Kilka miesięcy temu spekulowano, że we wrześniu tego roku ruszą prace nad serialem Hawkeye, w którym do roli popularnego bohatera powróci Jeremy Renner.

Nowe informacje pochodzące ze serwisu productionlist.com potwierdzają te plotki i precyzują, że ekipa miałaby rozpocząć zdjęcia dokładnie 28 września w Atlancie. Taki termin rozpoczęcia zdjęć sprawiałby, że twórcy nie mieliby problemu z przygotowaniem serialu na jesień 2021 roku.

Produkcja skupi się na tym, jak tytułowy Hawkeye będzie szkolił swoją nową uczennicę Kate Bishop znaną doskonale fanom komiksów. Bohaterka ma przejąć tytuł Hawkeye’a w kolejnych produkcjach Marvela, kiedy Clint Barton przejdzie na emeryturę. Ciekawie się zapowiada!

A wy co sądzicie? Lubicie Hawkeye?

Absolwentka technikum informatycznego. W wolnych chwilach czytam książki, oglądam filmy i seriale oraz spędzam czas z przyjaciółmi. Uwielbiam dobrą herbatkę oraz zwierzęta. Kocham wszystko co związane z fantastyką, ale nie pogardzę też inną tematyką książek.
0
Would love your thoughts, please comment.x